YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'dan sürpriz ziyaret
Erdoğan'dan sürpriz ziyaret
05 Aralık 2010 21:06
Sivas'ta çeşitli incelemelerde bulunan Başbakan Erdoğan, merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun annesi Fidan Yazıcıoğlu'nu ziyaret etti.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Sivas'ta ziyaretlerde bulundu.

Başbakan Erdoğan, Sivas Nuri Demirağ Havaalanı terminal binası ve bazı tesislerin toplu açılış töreninin ardından Başbakanlık otobüsüyle Sivas Valiliğine geçerek Vali Ali Kolat'ı ziyaret etti. Ziyarette, Erdoğan'ın Vali Kolat'tan kentle ilgili bilgiler aldığı öğrenildi.

Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp'ü de makamında ziyaret eden Başbakan Erdoğan, buradan AK Parti İl Başkanlığına geçti. İl başkanı Burhanettin Kuru ve partililerle bir süre görüşen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Rektörü Prof. Dr. İlyas Dökmetaş'ı da makamında ziyaret etti.

Daha sonra CÜ Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne geçen Başbakan Erdoğan, toplu açılış töreninin gerçekleştiği saatlerde hava alanı yolu üzerindeki polis lojmanları mevkisinde bisikletiyle giderken bir yolcu otobüsünün çarpması sonucu yaralandığı öğrenilen 14 yaşındaki Cevahir Toprak'ı ziyaret etti. Başbakan Erdoğan'ın, beyin cerrahisi servisinde tedavi altına alınan Toprak'ın durumu hakkında hastane başhekimi Prof. Dr. Gökhan Köylüoğlu ve hastane yetkililerinden bilgi aldığı belirtildi.

Başbakan Erdoğan daha sonra Kahramanmaraş'taki helikopter kazasında yaşamını yitiren Muhsin Yazıcıoğlu'nun annesi Fidan Yazıcıoğlu ve ağabeyi Yusuf Yazıcıoğlu'nu da evlerinde ziyaret etti. AA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler