YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'dan ses getiren tweet!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü üzerinde darbe karşıtı gösteri yürüyüşü sırasında çekilen bir fotoğrafı twitterda paylaştı ve "Hakimiyet Milletindir" mesajı verdi. Erdoğan'ın tweeti dakikalar içinde binlerce retweet ve beğeni aldı.
Erdoğan'dan ses getiren tweet!
29 Temmuz 2016 / 21:57 Güncelleme: 29 Temmuz 2016 / 22:00

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, #hakimiyetmilletindir etiketini kullanarak yaptığı paylaşımda, İstiklal Marşı'nın "Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım. Hangi çılgın bana zincir vuracakmış, şaşarım." dizelerine yer verildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü üzerinde darbe karşıtı gösteri yürüyüşü sırasında çekilen bir fotoğraf da paylaştı.

Erdoğan'ın tweeti dakikalar içinde binlerce retweet ve beğeni aldı.

screenshot_1-010.png

 

 // Emin birol
Helal uzun adam...
30 Temmuz 2016 02:40
 // ikra
Hakimiyet yanlizca tek ve esi benzeri olmayan Allahindir sayin cumhur baskani.Bugun benim bildigim 5 sehidimiz var ve ankarada insanlar sokaklarda zafer sarhosu olarak darbeye karsi kutlamalar yapiyorlar.oysa hergun 3 er 5 er sehit veriyoruz.Allahim devletimizi yonetenlere ve halkimiza akil fikir mantik dogruluk feraset muruvvet vatan sevgisi ve dogru karar alabilme yetenegi ver.lutfen yayinlayin...
29 Temmuz 2016 22:37
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler