YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'dan şehit polislerin ailelerine başsağlığı
Erdoğan'dan şehit polislerin ailelerine başsağlığı
24 Temmuz 2015 19:15
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suriye sınırında terör örgütü IŞİD kontrolündeki bölgeden açılan ateşle şehit olan Astsubay Yalçın Nane'nin ailesine başsağlığı diledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suriye sınırında terör örgütü IŞİD kontrolündeki bölgeden açılan ateşle şehit olan Astsubay Yalçın Nane'nin ailesine başsağlığı diledi. 

Alınan bilgiye göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gaziantep/Kilis'te bulunan Dağ Hudut Karakolu'na, Suriye tarafından IŞİD terör örgütünce açılan ateş sonucu şehit olan Astsubay Yalçın Nane’nin ailesine bir başsağlığı telgrafı gönderdi.

Erdoğan'dan şehit polislerin ailelerine başsağlığı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde teröristlerce şehit edilen polis memurları Feyyaz Yumuşak ile Okan Acar’ın ailelerini telefonla arayarak, başsağlığı dileklerini iletti.

Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, şehit polis memuru Okan Acar'ın annesi Zehra Acar ve şehit polis memuru Feyyaz Yumuşak'ın babası Mustafa Yumuşak ile gerçekleştirdiği telefon görüşmesinde Erdoğan, şehitlere Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı diledi.

Erdoğan, görüşmelerde polisleri şehit edenleri ortaya çıkarmak için devletin tüm imkanlarını seferber ettiğini vurgulayarak, Türkiye'nin huzur ve istikrarına, milletin birlik ve beraberliğine kastedenlere asla izin verilmeyeceğinin altını çizdi.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler