YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'dan şehit ailesine ev
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Siirt'te şehit olan özel harekat polisi 39 yaşındaki Yalçın Yamaner'in Ordu'da bulunan eşi Hacer Yamaner'i telefonla arayarak taziyede bulundu. Erdoğan aynı zamanda şehit ailesi için ev alınması talimatı verdi.
Erdoğan'dan şehit ailesine ev
17 Ocak 2016 / 21:28 Güncelleme: 17 Ocak 2016 / 21:30

Erdoğan, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’a talimat vererek şehit eşi ve çocukları için bir ev alınması talimatını verdi.

ŞEHİT EŞİ: VATANIMIZ DEVLETİMİZ SAĞ OLSUN 

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’ın ziyareti sırasında, şehit eşi Hacer Yamaner’i arayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, aileye taziyelerini iletti. Hacer Yamaner Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür ederek "Allah razı olsun, iyi ki varsınız. Vatanımız, devletimiz sağolsun. Rabbim hiçbir şekilde sizlere de zeval vermesin başımızdan eksik etmesin" dedi. 

Şehit eşi ile görüşmesinin ardındanOrdu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’ı telefona isteyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, şehit eşi ve çocukları için bir ev alınması talimatını verdi. Başkan Yılmaz, talimatın en kısa sürede yerine getirileceğini söyledi.

 

İHA

Hayırların iflası
 // istanbul çınar
Eyvallah çok güzel bir hayır yapılmış ancak bu ve buna benzer olayların ifşa edilmesi iktidar karşıtlarının bu olayları iktidarın siyasi malzemesi olduğu ileri sürüyor. Yapın hayrınızı. devlettir yapacak tabii ki. helal olsun ancak ifşa edilmesi zihinleri başka mecralara götürüyor ne yazık ki....
17 Ocak 2016 22:22
 // Rasim DUMAN
Merhum sehid Cumhurbaskanimiz Turgut OZAL'dan sonra, yine onun gibi sefkat, merhamet, feraset ve basiret abidesi bir insanin, Cumhurbaskani olarak ; yine ayni hasletlere sahip bir insanin da Basbakan olarak basimizda bulunmasi, Rabbimizin bize cok buyuk bir lutfu ve ihsanidir. ALLAH (C.C.) omurlerini uzun, sihhat ve hizmetlerini daim kilsin insallah....
17 Ocak 2016 22:05
allah razı olsun
 // Ahmet güllü
Cumhurbaşkanı'mızdan allah razı olsun şehitlerin emanetleri ne sahip çıkmak gerekir...
17 Ocak 2016 21:34
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler