YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'dan operasyon yorumu: Geç bile kalındı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Meclis Başkanlık Divanı üyelerini kabulünde, PKK'ya yönelik operasyonlarda geç kalındığını söyledi.
Erdoğan'dan operasyon yorumu: Geç bile kalındı
28 Temmuz 2015 / 08:50 Güncelleme: 28 Temmuz 2015 / 08:53

Meclis Başkanlık Divanı, dün TBMM Başkanı İsmet Yılmaz başkanlığında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ziyaret etti. Ziyarete AK Partili ve MHP’li üyeler katılırken, CHP ve HDP’li üyeler katılmadı.

Sabah'ın haberine göre, Erdoğan basına kapalı görüşmede Kandil ve IŞİD mevzilerinin bombalanması, şehirlerde yürütülen operasyonlara ilişkin görüşlerini paylaştı.

"Operasyonlarda geç bile kalındı"

Erdoğan, PKK'nın çözüm süreci ile ilgili yapması gerekenleri yerine getirmediğini, bölgede kamu düzenini bozduğunu ve devletin bunlara izin vermesinin söz konusu olamayacağını belirterek, "Aslında bu operasyonlarda geç bile kalındı. Daha önce yapılmalıydı" dedi.

Kimsenin Türkiye'yi karıştırmasına izin verilmeyeceğini, terörle mücadelenin bu kapsamda kararlılıkla devam etmesi gerektiğinin altını çizen Erdoğan, "Kamu düzeni sağlanmalı" mesajı verdi.

sitem.
 // şenel.topuz.
nasıl.biryasamız.varki.bu.terorisleri.yüce.türkmilletinin.meclisine.getirdi.bu.terorisler.nasıl.millet.vekili.oldular.nası.belediyeleri.elegecirdiler.milleti.yönetmeye.başladılar.bunları.ilk.önce.meclisden.atın........
28 Temmuz 2015 08:31
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler