YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'dan Önder Aytaç'a: "Bre dangalak..."
Erdoğan'dan Önder Aytaç'a: "Bre dangalak..."
04 Ağustos 2016 13:44
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Önder Aytaç'ın Fetullah Gülen için söylediği, "O bize şah damarımızdan daha yakındır" tweetine, "Bre dangalak, şarlatan Allah ayetinde buyuruyor ben size şah damarınızdan bile yakınım diye. Bu bir şirktir" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Oda ve Borsa Başkanlarıyla İstişare Toplantısı'nda açıklamalarda bulundu. 

Erdoğan FETÖ'cülerin '14 Ağustos'u bekleyin' tehditine değinerek, "Yaşananlardan ders almadıkları gibi “Şu günü, bekleyin bu günü bekleyin” diyorlar. Milleti tehdit etmeye çalışıyorlar. Ne diyorlar “14 Ağustos'u bekleyin”. Biz namert değiliz mertiz mert… Biz seferle emrolunduk. Zaferle değil. Zafer hakimler hakimi olan Allah’a aittir. Biz şu anda seferdeyiz. Alçaklık bir karakter meselesidir. Milletimiz onların boylarının ölçüsü ölçü" dedi.

BRE DANGALAK, BU BİR ŞİRKTİR

Şimdi çıkıyorlar sıkılmadan utanmadan o bize şah damarından daha yakın diyor, bre dangalak, şarlatan Allah ayetinde buyuruyor ben size şah damarınızdan bile yakınım diye. Bu bir şirktir. Bu bir küfürdür. Pensilvanya'yı tanrılaştırıyorsun. FETÖ mensupları sadece ve sadece Pensilvanya'daki şarlatana inanıp ona göre yaşıyor. Dünyaları ile beraber ahiretlerini de yaktıklarının farkında değiller. 

1-076.png

 

 // patates
Önder Aytaç yurt içinde yurt dışında herkesin akrabası ailesi var. Sence sizin durumunuz ne olur acaba eğer onlara zarar gelirse. Kanı bozuk haramzade...
04 Ağustos 2016 14:09
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler