YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'dan Obama'ya sert sözler
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Meksika'da Nieto ile ortak basın açıklaması yaptı. Erdoğan açıklamasında, Amerika'da öldürülen üç genç için Obama'ya, "Neden hiç sesin çıkmıyor?" dedi.
Erdoğan'dan Obama'ya sert sözler
13 Şubat 2015 / 07:30 Güncelleme: 13 Şubat 2015 / 09:27

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD'de üç Müslüman gencin öldürülmesi ile ilgili olarak, "Ben Sayın Obama'ya sesleniyorum, 'Neredesin Başkan' diyorum. Dışişleri Bakanına, Biden'e sesleniyorum 'Neredesiniz' diyorum. Biz siyasiler, ülkemizde işlenen cinayetlerden sorumluyuz. Tavrımızı ortaya koymak zorundayız. Çünkü halk size oylarını verirken 'Benim can güvenliğimi, mal güvenliğimi sağlayacaksın' diye veriyor. Eğer siz, bu tür bir olay karşısında sessiz kalırsanız, dünya da size her zaman sessiz kalacaktır ve diyorum ki; unutmayın, dünya 5'ten büyüktür" dedi.

sinirlenmemek elde değil.
 // Zülfikar
şöyle bir c.başkanına onca iftira attıklarını gördüğümde; Allah sizi kahr-u perişan eylesin demekten kendimi alıkoyamıyorum. Onlar kendilerini biliyor. Küresel güçlerin maşası olmuş, gıkı çıkmayanlar...sözde dindarlar... dindar değil dini sömüren, dindarlığı prestij kaynağı aracı haline getirenlerin ta kendileri onlar. Beter olun. pis fikirlerinizde boğulun....
13 Şubat 2015 Cuma 21:39
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler