YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'dan o kuruluşa çok sert tepki: Sen kimsin terbiyesiz!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İngiliz The Guardian gazetesinin "Tam batılılaşmamış yoksul Müslümanların, kendi ülkelerini yönetmelerine izin verilemez" yazısına sert çıktı: Sen kimsin terbiyesiz!
Erdoğan'dan o kuruluşa çok sert tepki: Sen kimsin terbiyesiz!
06 Haziran 2015 / 12:25 Güncelleme: 06 Haziran 2015 / 12:41

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, PTT Kavşağı'nda Ardahanlılarla hitap etti. 

Erdoğan, "Biz 78 milyon içinde ayrım yapmadık. Tek bir karış vatan toprağı yoktur ki bizim hizmetlerimizden faydalanmasın. Bu ülkenin insanını geleceğe biz hazırladık. Ardahan da bizim hizmet siyasetimizden payına düşeni aldı" dedi.

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

“Bunlar kuru sıkı atıyorlar"

Türkiye yarın tarihinin en önemli seçimlerinden birini yaşayacak. Türkiye’nin seçimle işbaşına gelmiş Cumhurbaşkanı olarak benim safım milletin yanı olacak. Milletime doğruları anlatmak için meydanlardayım. Bu benim cumhurbaşkanı olarak görevim. Kuru sıkı atıyorlar. Ne dedikleri belli değil.  

İnsana değer veren hükümet ve devlet var. Yarın sandık başına gidiyoruz. Ben inanıyorum ki vatandaşlarımın sorumluluğu çok ağır ve bunu da yapacak.

“Sen kimsin terbiyesiz!"

Bakınız bir İngiliz gazetesi, bu seçimle ilgili olarak ne diyor biliyor musunuz? "Tam batılılaşmamış yoksul Müslümanların, kendi ülkelerini yönetmelerine izin verilemez" Sen kimsin ya? Sen kimsin terbiyesiz, haddini bil! Sana ne zaman böyle bir görev verildi. Türkiye artık mandaların egemen olduğu bir Türkiye değil, o tarih olduBu milletin gerçek evlatları bu ülkede yönetime sahip. 

Şimdi de bizim ülkemizi yönetmemizi yönetmemize izin vermeyeceklerini söylüyorlar. Bunun için milli irade vurgusu yapıyorum.  12 yıldır Türkiye’yi ekonomisi, demokrasi ile bağımsız ülke getirmenin mücadelesini verdik. 

‘Erdoğan pazar günü istediğini alırsa durdurulamaz’ diyorlar. Erdoğan diyerek sanmayın benim şahsımı kastediyorlar. Asıl durdurulamaz dedikleri Türkiye.

“Bunlar kudurdu"

Bir de  Alman gazetesi var. 3. Havalimanının temelini attık ya bunlar kudurdu. 12 milyar avro. Yılda 150 milyon yolcu gidip gelecek. 25 yıllığına onlara kiraladık. 25 yılda 22 milyar avro kira  ödeyecekler.

Sandıklara sahip çıkacağız

Kardeşlerim aman ha, hep birlikte sandıklara sahip çıkacağız ve yüksek katılım sağlayacaksınız. Korkuyu korkutacaksınız, korkmak yok. Allah'ın verdiği canı sadece o alır. Hepimiz vademizi yaşıyoruz. Bundan başkası yok ama bizim demokrasiyle ilgili irademizi kimse pranga altına almamalı. Bilelim ki bunların oyunları yarın bozuluyor. Bunu siz bozacaksınız.

Gerçekleri neden yazmıyorsunuz???!!!
 // Muhafız
Ingiltere Başbakanı David Cameron 2007 yılında Cordoba Vakfına Doğu Londra'daki Tower Hamlets Konseyi aracılığıyla 38000 Sterlin para verdi.Cordoba Vakfının kurucusu Anas Al Tikriti'dir.Ayrıca Cordoba Vakfına bağlı Lombeth Konseyi ve bu konseye bağlı islam kültür merkezinin başkanı Abdullah Baker'a Küresel barış ve Birlik için polis 26500 sterlin müslüman toplaması için para verdi.Burdaki amaç;şiddete aşırı duyarlı olan genç müslümanlara uzanarak bunları IŞİD'e yönlendirilmesi sağlanacaktır....
07 Haziran 2015 Pazar 00:09
Gerçekleri neden yazmıyorsunuz???!!!
 // Muhafız
Temin ediyorlar. Burdaki amaç;şiddete aşırı duyarlı olan genç müslümanlara uzanarak bunları IŞİD'e yönlendirilmesi sağlanacaktır.İngiliz dış istihbaratı M16 adına çalışan Kanada büyükelçiliğinde görevli MATT asıl adı Muhammed Ali Harrath olan kişide Muhammed El Raşid'e yardımcı oluyordu.Klod isimli üst düzey yönetici ajan MATT'e Muhammed El Raşid'in gönderdiği bilgileri veriyordu, yani IŞİDe hem HSBC Bank üzerinden finansman desteği sağlayan hem eleman temin eden istihbarat teşkilatı M15 ve ...
06 Haziran 2015 Cumartesi 23:01
Gerçekleri neden yazmıyorsunuz???!!!
 // Muhafız
Bütün bunlar Gaziantep'te yakalanan 3 Ingiliz kızın IŞİD'e katılmasını sağlayacak olan Kanada adına ajanlık yapan aslinda Ingiliz dış istihbarat teşkilatı olan M16'in elemanı olan Muhammed El Raşid'in ifadelerinde vardır.Avrupa'da IŞİD'e katılım en çok Ingiltere'den olduğunuda ifade etmektedir.İngiliz iç istihbarat servisi M15 Ingiltere içerisinde özellikle kuzey Londra'dan örgüte eleman temin etmektedir.İngiliz dış istihbarat servisi M16 ise Kanada istihbaratı üzerinden örgüte eleman te...
06 Haziran 2015 Cumartesi 22:35
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler