YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'dan o cümleye sert tepki: Bu küfürdür
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğündeki iftar programında konuştu. Erdoğan,'Pensilvanya'daki şah damarlarından daha yakınmış. Ne demek o ya? Bu küfürdür. Bize şah damarımızdan daha yakın olan Allah'tır' dedi.
Erdoğan'dan o cümleye sert tepki: Bu küfürdür
16 Haziran 2016 / 21:42 Güncelleme: 16 Haziran 2016 / 22:21

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara'daki iftar programında emniyet mensuplarına hitap etti.

Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları:

1980 önceli polis teşkilatının nasıl bölündüğünü ve ülkeye zarar verdiğini çok iyi biliyoruz. 

YPG VE ERMENİ LOBİLERİYLE GÖSTERİ YAPTILAR

Paralel yapı da işte böylesi zarar veriyor. Gittiğimiz yerlerde paralel çeteciler bölücülerle el ele bize karşı gösteri yapıyorlar. Amerika'da konferans vereceğim salonun önünde paralel yapı çetesi, YPG ve Ermeni lobileriyle gösteri yaptılar. Bunlar ne millidir ne yerlidir ne de bu vatanın evlatlarıdır.

MİT TIR'ları meselesi ihanetin sadece bilinen örneğidir. Sizler bizzat yaşadığınız için diğer örneklere çok daha vakıfsınız.

BU KÜFÜRDÜR

Biz bu yola çıkarken kefenimizi giyerek çıktık. Sonuna kadar mücadele edeceğiz. Allah'tan başka kimseyi tanımıyoruz. Aklımızı da kimseye kiraya vermeyiz.

Pensilvanya'daki şah damarlarından daha yakınmış. Ne demek o ya? Bu küfürdür. Bize şah damarımızdan daha yakın olan Allah'tır. 

(Söz konusu cümleyi Önder Aytaç Twitter hesabından attığı bir twitte kurmuştu. Aytaç "Hocaefendi neden Türkiye'ye gelmiyor diye soruyorlar. Hocaefendi bize şah damarımızdan daha yakındır. O yaptıklarımızı görür, duyar ve bilir" yazmıştı.

TERÖRLE MÜCADELE

Bölge halkı terörle mücadelede güvenlik güçlerinin arkasında durdu. Güvenlik güçlerimiz de vatandaşlarımıza ihtimam gösterdi. 

Terörle mücadelenin sadece askerin üzerine yüklenemeyeceğini çok iyi biliyoruz. Şimdi askerimiz kırsaldaki teröristi, polisimiz de kenttekileri ortadan kaldırmak için mücadele ediyor.

"BU TOPRAKLARDAN ÇEKİP GİDECEKLER"

Ya silahlarını bırakacaklar, gömecekler. Koordinatlarını da verecekler. Ya da bu topraklardan çekip gidecekler.

MEYDAN OKUYORLARDI, ŞİMDİ FEVERAN EDİYORLAR

Dokunulmazlıkların kaldırılması için meydan okuyorlardı. Gündeme gelince nasıl feveran yaptıklarını gördünüz değil mi?

Aynı şekilde belediyeler için de süratle adım atılması gerekiyor. Çok yakında o adım da atılacak.

MEMUR KANUNUNDA DÜZENLEME ŞART

Yurt içinde ve dışında terör örgütü için çalışan STK'lardaki çalışanlar için gerekenler yapılmalıdır.

Bu devlet kendi aleyhine çalışan memurları besleyemez. Bunun için memur kanununun yeniden düzenlenmesine ihtiyaç var.

 // Ömer
devletin imkanlarını çarçur eden,yapması gereken hizmeti oy alamadığı bölgeleri bir ne hizmetten mahrum bırakan,her yere ilan panoları ve bunların hemen dibine ağaç-çiçek dikip her ilan değişiminde üzerlerine basılıp tekrar yenilerini dikip birilerine halkın vergilerini peşkeş çeken,ailece karunlaşan her tarafı maşallah metro ağı ile dokuyan çok çok çalışkan belediye başkan(lar)ı içinde geçerli mi acaba?...
16 Haziran 2016 22:46
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler