YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'dan muhalefete yeni jest: Açtığı davaları geri çekecek
15 Temmuz sonrası siyasiler arası buzlar erimeye devam ediyor. Buna göre Erdoğan, muhalefet liderlerine açtığı davaları geri çekecek.
Erdoğan'dan muhalefete yeni jest: Açtığı davaları geri çekecek
27 Temmuz 2016 / 11:37 Güncelleme: 27 Temmuz 2016 / 15:58

Cumhuriyet'ten Erdem Gül'ün haberine göre, Erdoğan'ın muhalefet liderlerine yönelik davalarını geri çekmesine ilişkin hazırlıklar hukukçularınca yürütülmeye başlandı.

HUKUKÇULAR DOĞRULUYOR

Erdoğan'ın hukukçuları da muhalefet liderlerine açılan davaların geri çekileceğine ilişkin hazırlıkları doğruluyor. Erdoğan'ın avukatı Hüseyin Kaya, konu ile ilgili “Sayın Cumhurbaşkanımız parti liderlerine karşı açılmış davalarından feragat edecektir” dedi.

2011'DE DE FERAGAT ETMİŞTİ

Erdoğan, 2011 seçimlerinin ardından da “davalardan feragat” yoluna gitmişti. Erdoğan seçim gecesi balkon konuşmasında muhalefete, “Hesaplaşmayalım, helalleşelim. Ben hakkımı helal ediyorum, siz de edin” diye seslenmişti. Ardından da muhaliflerine yönelik davalarını geri çekmişti. Bu çerçevede Erdoğan, Kılıçdaroğlu hakkında 10, Bahçeli hakkında 3, çok sayıda politikacı ile birlikte yazarlar ve gazeteciler hakkındaki davalarını da geri çekmişti. Kısa süren bir dönemin ardından siyaset yine sertleşmiş, tekrar davalar açılmıştı.

Muhtar
 // Metin Irmak

Amin... amin...amin......
27 Temmuz 2016 Çarşamba 17:59
Allahın rahmeti bereketi Onun üzerine olsun
 // Muhtar
Bağışlaması bol olan Allahımız, bağışlamayı sever, bağışlayanı da . Bu nedenle siz RecepTayyipErdoğanı bagışlayıcı olarak bulursunuz . Allah ondan gani gani razı olsun. Yücelerden bir makam Onun olsun. ...
27 Temmuz 2016 Çarşamba 14:45
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler