YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'dan muhalefete Çanakkale cevabı
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kuveyt'e hareketinden önce havaalanında önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, muhalefet partilerinin Çanakkale'ye davet edilmediği iddialarına, "12 yıldır neredeydiniz?" diye cevap verdi.
Erdoğan'dan muhalefete Çanakkale cevabı
27 Nisan 2015 / 17:08 Güncelleme: 27 Nisan 2015 / 18:12

Çanakkale Savaşları'nın 100. yıldönümünü anma törenlerine, tüm dünya liderleri davet edildi. Ancak onlarca yabancı devlet başkanı ve başbakanın hazır bulunduğu törenlere, Türkiye'deki muhalefet partilerinin davet edilmedikleri iddiaları üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan muhalefete cevap geldi.

Erdoğan, " Muhalefet partileri açıkçası davet edildi mi bilmiyorum. Ama şunu biliyorum ki 12 yıllık iktidarlık dönemimizde muhalefet parti liderlerinden hiçbirini Çanakkale'de görmedim. 12 yıldır neredeydiniz? Bugün mü davet edilmedik diye yaygara koparıyorsunuz? Sayın Bahçeli veya Sayın Kılıçdaroğlu, Çanakkale'de değil de başka yerde mi kutluyordunuz?" dedi.

hakkı
 // **
bizim oğlanın düğününde daha önceden düğüne davet edipte gelmeyenlerin hiçbirine davetiye vermedim. her gördükleri yerde düğüne çağrılmadıkları için kırıldıklarını söylüyorlar. çağrılsa gelceklermiş. muhalefette aynı :)...
28 Nisan 2015 Salı 08:43
Siz de birşeyler yapın, yangelip yatmayın.!!!
 // Abdullah
Utanmazlar.!!! Çanakkaleye davet ile gitmeye utanmıyor musunuz, orası da Türkiye toprakları içinde değil mi? Milliyetçiliği de kimseye bırakmazsınız lafa gelince....
27 Nisan 2015 Pazartesi 17:30
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler