YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'dan Midyat talimatı!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Midyat Belediye Başkanı Nasıroğlu'nu Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul etti. Nasıroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, kentteki çevre yollarının yapılması için talimat verdiğini açıkladı.
Erdoğan'dan Midyat talimatı!
16 Haziran 2016 / 21:02 Güncelleme: 16 Haziran 2016 / 21:04

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Midyat Belediye Başkanı Şehmus Nasıroğlu'nu Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde kabul etti. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleşen kabul, yaklaşık 40 dakika sürdü.

Habertürk'ün haberine göre Cumhurbaşkanı Erdoğan ile gerçekleştirdiği görüşmeyi aktaran Nasıroğlu, "Midyat Barış şehridir ve AK Parti'nin kalesidir" dedi. Midyat'ın PKK'nın hedefi haline gelmesini de değerlendiren Başkan, PKK'nın istediğini bulamamasından dolayı buralara gelindiğini ifade etti.

ERDOĞAN'DAN MİDYAT İÇİN TALİMAT

Nasıroğlu, "Bizim otelimiz yoktu şimdi Midyat'ta otellerimiz var. Ramazanda gelenler için orada otel bulmak kolay değil. Bizim tek bir amacımız, insanları büyükşehirlere göndermeden kendi memleketinde nasıl tutarız? Bu yöndeki çalışmalarımız için Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştük. Ekonomik, sosyal ve siyasal konuları görüştük. Çevre yollarının yapılması için hemen talimat verdi. Bakan beye bunlara köylerin de katılmasını istedi" diye konuştu.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler