YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'dan Külliye'de sürpriz toplantı
Cumhurbaşkanı Külliyesi'nde Erdoğan'ın programında yer almayan bir buluşma gerçekleşiyor. Cumhurbaşkanı, bazı Meclis komisyonu başkanları ile milletvekillerini ağırlıyor.
Erdoğan'dan Külliye'de sürpriz toplantı
05 Mayıs 2016 / 12:20 Güncelleme: 05 Mayıs 2016 / 12:28

Başkent Ankara'da hareketli bir gün yaşanıyor. AK Parti MYK, Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında toplanırken, Beştepe'de de bir görüşme gerçekleşiyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan; Meclis Çevre, İnsan Hakları ve Dilekçe komisyonları başkanları ile çok sayıda milletvekilini Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda ağırlıyor.

NTV'nin haberine göre; Zaman zaman milletvekillerinden gelen talepler doğrultusunda bu tür görüşmelerin yapıldığı ve bu görüşmenin rutin bir görüşme olduğu belirtiliyor.

Ancak organizasyonun zamanlaması ve Erdoğan'ın bugünkü programında olmaması dikkat çekiyor.

Erdoğan bu buluşmadan sonra, daha önceden açıklanan programında olduğu gibi, sırasıyla Merkez Bankası Başkanı Murat Çetinkaya, Katar Savunma Bakanı Halid Bin Al Attıyah ve MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ı ağırlayacak.

 // Milletin adami
davutoglu olumune yanindayiz.Sena bu yapilir mi Ser gucleri ittifak yapmis galiba.Teroru bitirecektin.Sanirim bitmesini istemeyenler var....
05 Mayıs 2016 13:52
YALANDAN KİM ÖLMÜŞ
 // ANGARALI
GENEL BAŞKAN,BAŞBAKAN ADINI DİKTE EDİYOR SULTANIMIZ....
05 Mayıs 2016 Perşembe 13:34
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler