YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'nun o sözlerine sert tepki
Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun, 'Kavga ise kavga' sözlerine tepki gösterdi. Erdoğan, "İhaneti kendisine yol edinenlerle kavga etmekten kaçmadık, kaçmayız. Zira biz insanlara akıllarının alacağı dilden konuşmasını da biliriz" dedi
Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'nun o sözlerine sert tepki
13 Eylül 2017 / 11:38 Güncelleme: 13 Eylül 2017 / 12:36

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, ATO Congresium'da Belediye Başkanları Toplantısı'na katıldı. Erdoğan, 884 belediye başkanına hitap etti.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, ATO Congresium'da gerçekleştirilen Belediye Başkanları Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, "Belediyeciliklte rakiplerimizle değil, kendimizle yarışıyoruz. Önümüzdeki seçimde çıtayı yükseltiyoruz. Buna uygun projeler geliştirmemiz, ekipleri oluşturmamız gerekiyor. 

Mektep belediyeler. Belediyecilikten Türkiye'nin yönetimine giden yolun doğru bir yol olduğunu sayısız tecrübe ile gördük. Millete hizmet etmenin sadece yol yapmak değil gönülleri de yapmaktan geçtiğini yaşayarak gördük. " şeklinde konuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları:

Biz gençliğimize güvendik. İnanıyoruz. Şimdi de kalite sorunumuzu halletmek suretiyle bunu çok daha farklı bir yere taşıyacağız. Bu tablo AK Parti olarak ve bireysel olarak kendimizi yenilememiz, geleceğe hazırlamamızın önemini gösteriyor. Ülkemiz ve dünya öylesine hızlı gelişiyor ki bu yenilenmeyi çok daha köklü bir şekilde yapmamız gerektiği anlaşılıyor. AK Parti'de görev alan her bir arkadaşım benim için partisi için ülkesi için görev yapmış birer kahraman. Bizim partide en vasat görevde yer almış arkadaşlarım muhalefet partilerin yıldızlarından ileridir. 2019 seçimlerinde yüzde 50'nin üzerine çıkmak için mevcutla yetinemeyiz. 

BELEDİYE BAŞKANLARINA UYARI

Dava kalıcı, isimler ise fanidir. Biz kalıcı olana bakacağız, sadakatimizi davamıza göstereceğiz. 

2019 Martı bizim için olmazsa olmazdır. Aday olacak belediye başkanlarımız, mevcut belediye başkanlarımız hedefi 2019 Martına değil, 2019 Kasım'a koymalıdır. Belediyelerimiz hakkında ne ufak bir spekülasyona fırsat vermeyecek şekilde çalışmalarımızı yürütmemiz lazım. Bütün dedikoduları silbaştan yapmacak gibi bugünkü toplantıyla miladi adımın atılması gerektiğini ifade ediyorum. Bütün dedikoduların ortadan kalkması için belediye başkanlarımıza, il genel meclisi üyelerimize çok büyük görevler düşüyor. 

Hiçbirimizin hesabi düşünmeye hakkı yok. Hizmet yarışında en geride de kalsak mücadeleye devam etmek gerekiyor. Bu yolda küsmek, darılmak hele hele mücadeleye zarar verecek davranışlar içine girmek yakışmaz. AK Parti'ye zarar verecek her söz Türkiye'nin geleceğine vurulmuş bir darbe olacaktır.

"BAŞARI ÇITAMIZ YÜZDE 50+1 OY"

Vazifemizi başarıyla yerine getirdiğimiz ölçüde milletimizin desteğine mazhar oluyoruz. AK Parti'nin başarısızlığı demek Türkiye'nin elindekileri kaybetmesi ile yüz yüze kalması demektir. Ülkemizin kaderi ile partimizin kaderinin iç içe geçtiği bir dönemden geçiyoruz. Başarı çıtamız asgari yüzde 50+1 oy elde etmektir. Ama asıl hedefimiz milletin tamamımın gönlünü fethetmektir. 

KILIÇDAROĞLU'NUN "KAVGA İSE KAVGA" SÖZLERİNE TEPKİ

Ana muhalefetin lideri 'Kavga ise kavga' diyor. Hale bak. Sizin hayatınız zaten milletin değerleri ile kavga etmekle geçti. Bu zat kendi devletini, milletini yabancılara şikayet ederek siyaset yapmayı alışkanlık haline getirdi. Üstelik bu kavgada yalnız da değil. Terör örgütünü ve destekçilerini yanına alarak bu kavgayı büyütmeye çalışıyor.

İhaneti kendisine yol edinenlerle kavga etmekten kaçmadık, kaçmayız. Zira biz insanlara akıllarının alacağı dilden konuşmasını da biliriz. 

SİHA AÇIKLAMASI

Terörle mücadele operasyonlarında ülkemize çok büyük imkanlar sağlayan SİHA ile ilgili iddialar çarpıklığın örneğidir. Sivillerin zarar görmemesine yönelik hassasiyeti herkes takdir ederken birilerinin suyu bulandırmaya çalışması ibretliktir. 

Ana muhalefetin lideri 'Kavga ise kavga' diyor. Hale bak. Sizin hayatınız zaten milletin değerleri ile kavga etmekle geçti. Bu zat kendi devletini, milletini yabancılara şikayet ederek siyaset yapmayı alışkanlık haline getirdi. Üstelik bu kavgada yalnız da değil. Terör örgütünü ve destekçilerini yanına alarak bu kavgayı büyütmeye çalışıyor.

İhaneti kendisine yol edinenlerle kavga etmekten kaçmadık, kaçmayız. Zira biz insanlara akıllarının alacağı dilden konuşmasını da biliriz. 

RABİA İŞARETİ TEPKİSİ

Rabia işaretini hala bilmeyenler var. Bizim partimizin de işareti bu. Mahir Bey herhalde bunu yazılı olarak göndereceksiniz. Başka çaresi yok. Şimdi bunun felsefesi de belli. Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet. Bunu Kılıçdaroğlu varsın öğrenmesin. Ama biz çok iyi öğreneceğiz, milletimize de anlatacağız. 

Ey Kılıçdaroğlu SİHA'ların yaptığı iş vatana ihanet edenleri yok etmektir, bunu böyle bilin. Utanmadan, sıkılmadan '4 yılda terörü bitireceğim' diyeceksin. Sen kimsin ya, neyi bitireceksin. 

"BU ÜLKE KENDİ İHA'LARINI YAPIYOR BUNDAN RAHATSIZLAR"

Kandil'den sana destekler geliyor, memnunsunuz değil mi? Sözde adalet yürüyüşünde de beraber yürüdünüz. Sağınızda solunuzda kiler olduğu belli. Bir yanında PKK bir yanında FETÖ. İyi buldular birbirlerini. Müslüman bir sokulduğu yerden bir daha sokulmaz. Uyanık olacağız. SİHA'larla ilgili bunu konuşuyor. Bize İHA vermemek için kılı kırk yardılar. Verdikleri zaman da tadilatı şusu, busu bize hendek atlattı. Artık bu ülke kendi İHA'larını, silahlı olanlarını yapar hale geldi. Asıl bundan rahatsız oluyorlar. 

"S-400 İÇİN ÇILGINA DÖNDÜLER"

S-400 anlaşması yaptık diye çılgına döndüler. Sizi mi bekleyeceğiz? Biz de tedbirlerimizi alıyoruz, alacağız. Kendi göbeğimizi kendimiz keseceğiz. 

Bazı belediyelerimiz şahsımın heykelini yapmışlar. Tabii bunu duyunca ben çok çok üzüldüm. Değerli arkadaşlar bu bizim değerlerimize terstir. Ben ne heykelimin dikilmesini istiyorum, ne masklar yapılmasını istiyorum. Bundan sonra lütfen bu yanlışlara düşmesinler. Ben heykelimin yapılmasını istemiyorum, heykel değil hizmete yönelik eserler yapsınlar. Bunların bizim değerlerimizle çatışan şeyler olduğunu bilsinler.

Başçavuş
 // 2-Hür GENERAL
ANCAK NE HİKMETSE BEYTÜLMALIN BAŞINA GEÇENLER EŞ DOST AKRABA AİLE EFRADI SİYASİ ALTYAPILARINI ÇALIŞMADAN MAAŞ VERDİKLERİ SUS PAYI VERDİKLERİ KADROLARINI DEVLETTEN ZENGİN ETTİLER EVET BU GÜN KENDİ PİRİMİMİNİ KENDİSİ ÖDEYEN KÜÇÜK ESNAFIN SSK LI ASGARİ ÜCRETLİ 850 TL MAAŞ ALIYOR BUNDAN NEDEN GOCUNUYORSUNUZ DOGRULARI DUYMAK NEDEN ZORUNUZA GİDİYOR 7 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE KILIÇDAROGLU EMEKLİYE 2 MAAŞ İKRAMİYE VERECEGİM DEMESEYDİ BU BİZİM!! HIRSIZLAR 100+100 SEYYANEN ZAM VERECEKLERMİYİDİ KENDİLERİ DEMEDİLERMİ MAKRO HEDEFLERE KİLİTLENMİŞKEN MİKRO PROJELERİ UNUTTUK DİYE??!!! GERÇEKLERİ SÖYLEMEK KARŞI TARAFTAN OLMAK MI SİZCE AHMETTE SENDE MAKARNA KÖMÜR MÜPTELASI PROFİLİ ÇİZİYORSUNUZ....
14 Eylül 2017 Perşembe 10:44
Başçavuş
 // 1-Hür GENERAL
BEYGİR GİBİ ANIRMAYA GEREK YOK YORUMLARI GÜZEL OKU ONA GÖRE YORUM YAP AHMET DİYORKİ 2015 SEÇİMLERİNDEN SONRA 1500 TL EN DÜŞÜK EMEKLİ MAAŞI BUNDAN DAHA AZ YOK VE PEŞİNDEN SAYDIRMAYA BAŞLIYOR,EVET BİZ 40-50 SENE ÖNCELERİNİDE HATIRLIYOR BİLİYORUZ YAŞADIK YAŞIMIZDA KEMALE ERDİ ŞU AN 2017 TEMMUZDAN ÖNCE EMEKLİ OLAN SSK LIASGARİ ÜCRETTEN PİRİM ÖDEDİ İSE VE YAŞA TAKILDIGI HALDE PİRİMİ ÖDENMEYE DEVAM ETTİ İSE SENEDE ALACAGI MAAŞI 30 TL EKSİLİYOR BAZILARININ 40 SENE ÖNCEKİ HALLERİNİDE BİLİYORUZ TEŞKİLAT OLARAK FİTRE ZEKAT TOPLAR ÇALIŞMAYIP İL BAŞKANLIGI YAPTIGI DÖNEMLERDE GÖNDERİRDİK KENDİLERİNE O GÜNKÜ SSK EMELİSİ İLE BU GÜNKÜ SSK EMEKLİSİNİN MAAŞ KONUSUNDA EGER YANDAŞ DEGİLSE DEGİŞEN DURUMU YOK....
14 Eylül 2017 Perşembe 10:37
 // Ömer
oy namustur diyenlerin, yakında; Namus makarnadır deseler sakın kimse şaşırmasın. Biat, gözlerden önce maalesef kalpleri köreltmiş. Zavallı ve paraya tapan beyinsizleri ALLAH ıslah etsin... Bu devran böyle gitmez elbet...
13 Eylül 2017 22:53
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler