YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na tuvalet sorusu
Cuhmurbaşkanı Erdoğan Erzurum konuşmasında CHP genel başkanı Kılıçdaroğlu'na klozetleri nereden biliyorsun? Ne zaman temizledin? diye sordu.
Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na tuvalet sorusu
01 Haziran 2015 / 19:16 Güncelleme: 01 Haziran 2015 / 19:29

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Erzurum iyi bilir biz kimsenin önünde eğilmeyiz. Bizi hiçbir güç baş eğdiremez. Allah'ın huzurundan başka hiçbir yerde başımız öne eğmez. Erzurum'la Rize arasına Ovit tünelini yapıyoruz. Milliyetçilik budur. Asıl milleti sevmek bu" dedi.

Erdoğan sözlerine şöyle devam etti;

Kuru sıkı milliyetçilikle bu iş olmaz

Bu aziz millete biz hizmetkar olmaya geldik. Ovit ve Kop tünelleri bitince Erzurum bölgenin en değerli yeri olacak. Kuru sıkı milliyetçilikle olmuyor bu işler.

Güce tamah edenler hapı yuttular

Birilerini kendilerine Rab edinenler hapı yuttular. Güce tamah edenler hapı yuttular.
Çıkmış birileri proje açıklıyor. Lojistik merkez şu bu. Ya ben bunu Başbakanlık dönemimde yaptım. Yol diyor? Ya bu ülkeye yolu biz getirdik. Sivas hızlı tren hattı Erzincan üzerinden Erzurum'a gelecek. Erzurum havalimanı bölgesel bir havalimanı olma özelliği taşıyor. Bunu kim yaptı? 700 yataklı bir şehir hastanesiyle Erzurum'un gücüne daha güç katacağız.

Ülkenin başına eski Türkiye koalisyonu musallat oldu

Erzurum'da dağ taş Allah u Ekber'dir. Ben sizlerde onu görüyorum. Bu defa ülkenin başına eski Türkiye koalisyonu musallat oldu. Ermeni lobisiyle, darbeci medyasıyla, terör örgütüyle, paralel örgütüyle Türkiye'ye darbe vurmak istiyorlar.

Kılıçdaroğlu tuvaletleri ne zaman temizledin?

Kılıçdaroğlu çıkmış diyor ki, Cumhurbaşkanı Külliyesi'ndeki klozetler altın kaplama" diyor. Bunu ispatlamakla mükellef, davet ettik, gelsin gezsin. Bana genel sekreteri cevap yazmış. "Önce orayı kaçak olmnaktan çıkarın" Bunu yazan cahil cühela. Danıştay bunu 50 defa açıkladı. Ama bunlar hukuk da bilmez. Çünkü bunlar cahil cühela. Sonunda bana bunu dedirtecekler "Ey Kılıçdaroğlu sen Beytepe Külliyesi'nin tuvaletlerini ne zaman gördün? Ne zaman temizledin? Bunun kılavuzu Karga. Gerçi kargaya hakaret etmiş oluyoruz.

Ne yapacağımız belli ama edebimiz buna izin vermez

Iğdır'dan geliyoruz. Tehdit ediliyoruz diyorlar. Bizim araç bunların seçim koordinasyon merkezinin önünden geçiyor. Sırtlarını dönüyor. Bunun ne demek olduğunu biliyoruz ama buna edebimiz müsade etmez.

Bunlar Türkeş'in emanetine sahip çıkamadılar

İç güvenlik paketine en fazla karşı çıkan kendine milliyetçiyim diyen partiydi. Bunların milliyetçiliği lafta. İş başa düşünce hemen sıvışırlar. Bunlar Türkeş'in emanetine sahip çıkamadılar. Bunlar milletin yanında yer alacaklarına bölücü örgütün, paralel örgütün, Vatikan'ın yanında saf tutuyorlar.
Ey Bahçeli senin kimin izinden gittiğin belli değil. Biz Fatih'in izinden gidiyoruz.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler