YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na: Terbiyesiz herif!
Başbakan Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na: Bu kadar adilik alçaklık olamaz. Sen aynaya bak. Benim rahmetli anneme hakaret edecek kadar adisin. Terbiyesiz herif hem hakareti yapıyor hem unuttum ya o rahmetli olmuş diyor.
Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na: Terbiyesiz herif!
06 Mart 2014 / 18:17 Güncelleme: 06 Mart 2014 / 18:17

Başbakan Erdoğan Malatya'da Belediye Meydanı'ndaki mitingde halka hitap etti.

İşte Başbakan Erdoğan'ın konuşmasından satır başları;

Bunlara cemaat demeyin bunlar...

Başbakan Niğde'de kendisine itiraz eden kadını tersledi diyor. Bunlara cemaat demeyin bunlar örgüt diğer cemaatlere hakaret etmiş olursunuz. Neymiş dedim. Güya ben Niğde'de konuşurken bana itiraz etmiş bende buraya hangi yüzle geldin demişim haberi böyle vermişler. Düşündüm. Ablalar sizin kapınıza da gelirlerse 'hanımefendi siz hangi yüzle geldiniz' deyin demiştim. Sen bakar kör müsün? Kulağın var duymuyor musun? Senin kalbin mühürlenmiş.

Senin hocan kızlarımızın başörtülülerini açmaları için zemin hazırlayan insandır. Bunlar da fevtvalar kolay. Bir yere gelebilmek için her yol meşru. Bize omurgalı insan lazım. Bize adam gibi adam lazım.Bunu almışlar Başbakan bir kadına miting meydanında hakaret ediyor demişler. Kendi ülkesine ihanet eden yapıyla aranıza mesafe koyun.

Terbiyesiz herif

Sustum sustum artık dayanılmaz hale geldi. Bu kadar adilik alçaklık olamaz. Sen aynaya bak. Benim rahmetli anneme hakaret edecek kadar adisin. Terbiyesiz herif hem hakareti yapıyor hem unuttum ya o rahmetli olmuş diyor. Sen bu ülkede bir Başbakan'ın ölmüş annesi için nasıl konuşusursun.

Ey Taraf, ey Bugün, ey Zaman, ey Hürriyet Gazetesi...

Ey Bugün Gazetesi, ey Taraf Gazetesi, ey Zaman Gazetesi sen siz hangi doğrunun yanındasınız? Ey Hürriyet Gazetesi sen neyin yanındasın. Sen bu ülkede yolsuzluk yapıyorsan takip ederim. Adalet Bakanıma da talimat veririm. Ne yaptığın malumdur tabiki takip edecğiz. Güvenli hat denilen telefonları bile zalimler dinlediler. Bir Başbakan'ın telefonunu dinleyemezsin.

Her şey bitmiş önümüzdeki ay açılışını yapacağız Başbakanlık binamızı durdurmaya çalışıyorlar. Siz nasıl yargısınız? Yargının içinde adil insanlar da var. Paralel yapının bu tür temsilcileri de var. Bunlar MİT'E de saldırdılar. Halk Bankası'na, Ziraat Bankasına saldırdılar.

 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler