YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na sert tepki
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kayseri'den açıklamalarda bulundu. Kılıçdaroğlu'nu eleştiren Erdoğan, Kılıçdaroğlu'nun içindeki çirkinlikleri bir kez daha ortaya döktüğünü ifade etti.
Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na sert tepki
24 Ocak 2016 / 18:34 Güncelleme: 24 Ocak 2016 / 19:20

KILIÇDAROĞLU İÇİNDEKİ ÇİRKİNLİKLERİ BİR KEZ DAHA DÖKTÜ

Ana muhalefetin başı da 'biz Allah'tan korkmuyoruz' dedi. Bu tür gafları çok yapıyor. İçindeki çirkinlikleri bir kez daha ortaya dökmüştür. Şimdi de 'karın ağrım neymiş açıkla' diye tutturmuş. Bu senin, partin içindeki karın ağrın. Bu zat için söylenecek çok şey var, ama onun seviyesine inmek istemiyorum. Kılıçdaroğlu sen benim rakibim olamazsın. Sen öyle bir yerde değilsin."

İşte Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

12 EYLÜL DARBESİNİN ETKİLERİ YÜZÜNDEN GERİ KALDIK

12 Eylül darbesi ve onun kurduğu çarpık düzenin uzun süren etkileri yüzünden geride kaldık. Bugün güçlü yönetim arayışı içinde olmamız 12 Eylül'ün vesayetçi yapısı nedeniyledir. Bu nedenle her fırsatta yeni anayasa ve başkanlık sistemi diyoruz.

MİLLETİN İRADESİNDEN ÇEKİNİYORLAR

Yeni anayasa tartışmasından olumsuz tavır alanların ortak özelliği milletin iradesinden çekiniyor olmalarıdır. Bundan çok korkuyorlar. Başkanlık sisteminden bundan dolayı çekiniyorlar. 

Millete güvenen yeni anayasa ve başkanlık sisteminden neden korksun? Önümüzdeki dönem Türkiye'nin reformları hayata geçirdiği bir dönem olacak. 

KAYSERİ HEP YANIMIZDAYDI

2002 yılından bu yana Türkiye'deki vesayet odaklarına karşı yürüttüğümüz mücadelede Kayseri hep yanımızdaydı. Bölücü terör örgütünün ülkemizin bütünlüğünü hedef alanlara karşı en sağlam duruşu sergileyenlerin başında Kayseri geliyor. 

Paralel devlet yapılanmasına karşı mücadelede de Kayseri hep yanımızda yer aldı. Ama bu mücadele bitmedi. Paralel devlet yapılanmasının bölücü terör örgütünden bir farkı yoktur. 

MİLLETİN DESTEĞİYLE HER ŞEYİN ÜSTESİNDEN GELİRİZ

Milletimiz arkamızda durduğu sürece Allah'ın izniyle üstesinden gelemeyeceğimiz bir mesele yoktur. Yaşananların Kürt kardeşlerimizle bir ilgisi yoktur. Birileri çıkıyor devlet Kürtleri öldürüyor diyor. Elinize dilinize dursun.  Biz yaradılanı yaradandan ötürü sevdik. Bunu diyenler bin 28 akademisten. Oralara gitmişlikleri yok.

BİZ KEFENİMİZİ GİYDİK BU YOLA ÖYLE ÇIKTIK

Biz o hayatı yaşadık. Bizim oradaki mücadelemiz Kürt kardeşlerimizle değil, bizim mücadelemiz terör örgütü ve teröristlerledir. Ülkemize huzuru ve refahı getirdiğimiz ana kadar bu mücadele orada devam edecek. Asla durmak yok. Biz kefenimizi giydik bu yola öyle çıktık.

BİZ TEK MİLLETİZ, TEK BAYRAĞIZ

Bugün bir üstteğmenimizi ebediyete uğurladık. Peygamberden sonra en üst makama gitti. Şehit eşi, annesi, babası olmak bir iftihar meselesidir. Bu ülkede ayrımcılık yok. Ne kadar etnik unsur varsa, biz tek milletiz. Tek bayrak... Bayrağımıza eş bir bayrak düşünemeyiz.

BU ALÇAKLARIN YANINDA NASIL DURUYORSUNUZ

Vatandaşlarımız bu oyunu görmüş ve onu destekleyenlerle aralarına ciddi bir mesefa koymuşlardır. 
Geçtiğimiz cuma günü yaşananları gördük. Diyarbakır'da bir okula karne günü bomba atıyorlar. Ey akademisyenler siz öğrenci yetiştirmiyor musunuz? Bu alçakların yanında nasıl duruyorsunuz? Siz nasıl akademisyensiniz? Aslında bunlar bir akademik bir terörün aktörleridir.

ZULÜM PAYİDAR OLAMAZ

Evlere, okullara, kamu binalarına saldırıları yaşıyoruz. Bunlar Allah korkusu olmayanların yapabileceği eylemlerdir. Zulüm payidar olmaz. Zalimlerin akıbeti her zaman korkunç olmuştur. Güvenlik güçlerimiz hiçbir sivilin zarar görmemesi için hassasiyet gösteriyor.

DESTEK MAHİYETİNDEKİ TAVIRLAR BİZİ ÜZÜYOR

Müttefikimiz dediğimiz devletler de ısrarla terör örgütünün gerçek yüzünü görmek istemiyor. Yüz yüze konuştuğumuzda bu bir terör örgütüdür diyorlar. O zaman çıkıp bunu açıkça ortaya koy. Destek mahiyetindeki tavırlar bizi üzüyor. 

Ülkemizi terörle mücadelesinde yalnız bırakanlar yarın kendileri aynı duruma düşer olacak. Bu mesele bizim beka meselemizdir." 

 // MEMIS
Ha ha ha...
25 Ocak 2016 00:14
DİKKATİNİZE...!!!
 // Muhafız
Zamanında da bu sabetaist kökenli kişilerin,Masonların bu Türk Milleti üzerinde nasıl sinsice oyunlar oynayarak bu milleti birbirine düşürmeye çalıştıklarını gören Mustafa Kemal Atatürk'de 7 Ekim 1935'de TBMM'de Esat Bozkurt'a görev vererek 10 Ekim 1935'de meclis kararıyla TC DEVLETININ sınırları içerisinde ne kadar Mason Locası varsa derhal kapattırmıştır.Bunun için bizlerde TC DEVLETININ gerçekten huzur içerisinde olmasını istiyorsak derhal Mason Locaları kapatılmalı ,destekçileri pasifiz...
25 Ocak 2016 Pazartesi 00:13
DİKKATİNİZE...!!!
 // Muhafız
EY TC DEVLETININ CUMHURBAŞKAN'LIĞINA;Çarkçı Kemal gibi Can Dündar gibi Atatürkçülük kisvesine bürünerek,sinsice pkk terör örgütüne destek veren bu sahte Atatürkçüler'i pasifize etmek için mutlaka ama mutlaka TC DEVLETİ sınırları içerisinde Meclis Kararıyla derhal Mason locaları kapatılıp,bu masonlara sinsice destek veren sabetaistler deşifre edilerek TC DEVLETININ sınırlarından defedilmelidir.Bunlar Türk kimliği ile her türlü oyunu bu millet üzerinde oynamaya ve bu milleti birbirine düşürmekt...
25 Ocak 2016 Pazartesi 00:02
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler