YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na 'Beyaz Show' eleştirisi
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, bir televizyon programında yaşanan hadiseden ötürü özür dileyen Beyazıt Öztürk'ü eleştirmişti. Cumhurbaşkanı Erdoğan ise Kılıçdaroğlu'nun bu eleştirisine tepki gösterdi.
Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na 'Beyaz Show' eleştirisi
14 Ocak 2016 / 11:25 Güncelleme: 14 Ocak 2016 / 14:10

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ankara'da toplu açılış töreninde konuştu. Erdoğan konuşmasında CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na da tepki gösterdi.

İşte Erdoğan'ın anamuhalefet lideri Kılıçdaroğlu'na verdiği tepki:

Ana muhalefet partisinin genel başkanı çıkıyor, terör örgütünün propagandasına alet olmasından duyduğu pişmanlığı dile getiren bir televizyon programcısını 'dik duramadın' diye eleştiriyor.

Bu genel başkana göre o televizyon programcısı bu durumdan üzüntü duymak bir yana, aynı tavrını sürdürmeli, yani terör örgütünün propagandasına devam etmeliymiş, öyle diyor genel başkan.

Biliyorsunuz aynı zat daha önce hendekçi teröristleri de arkadaşı olarak ilan etmişti. Beyefendi bir kazma kürek de sen eline al, sen de git orada hendek açıver.

 

AA

efe
 // mert
Trt3 Meclis tv de chpli vekillere verilen süreyi hdpyi ve PKK'yı aklamakla geçiriyorlar yazık chpnin bu gün geldiği nokta içler acısı...
14 Ocak 2016 20:22
helal@
 // ali
Helal olsun sana oyum reis...
14 Ocak 2016 20:12
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler