YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'dan Katar dönüşü flaş açıklamalar
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Katar dönüşü basın mensuplarına önemli açıklamalarda bulundu.
Erdoğan'dan Katar dönüşü flaş açıklamalar
16 Eylül 2014 / 08:20 Güncelleme: 16 Eylül 2014 / 08:23

Müslüman Kardeşler'lerle ilgili konuşan Erdoğan, "Türkiye'ye gelme talepleri olursa inceler bakarız. Bir engel yoksa kolaylık gösteririz" dedi.

İŞİD'den petrol alındığı iddiası için ise Erdoğan, "Çirkin yalan adice bir ifade" diye konuştu.

ABD basınındaki Türkiye İddiaları konusunda ise Cumhurbaşkanı Erdoğan, "ABD Basını Yalan asparagas haberde çok mahir.." ifadelerini kullandı.
 
Erdoğan "ABD basını kötü niyetli.. Art niyetli" dedi.

ABD ile İlişkiler için "Stratejik Ortaklık devam ediyor.. Diğer haberler uydurma" diyen Erdoğan,  Irak ve Suriye'ye Tampon Bölge İddiası için ise "TSK çalışıyor..Önümüze getirecekler.. Gerekirse karar vereceğiz" diye konuştu.

İŞİD'in elindeki rehineler için "Temaslarla çözme gayretindeyiz" diyen Erdoğan,  İŞİD'e karşı koalisyon konusunda ise "İnsani boyutta her desteği veririz" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Bankasya'nın durumu için ise "BDDK kararını vermeli aksi takdirde sorumlu olur. "Bankacılık kuralları var.. Taşıma suyla değirmen dönmez" dedi.

Kredi derecelendirme kuruluşları için "Türkiye ekonomisinde hiçbir risk yok.  Bunlar ekonomik değil siyasi açıklamar" diyen Erdoğan,  "gerekirse Fitch ve Moodys'le ilişkileri keseriz" ifadeleri kullanıldı.

 

 

kes kes
 // ezberbozan
Sana evet demeyentüm batılı kurumlarla ilişiğini kes,Kuzey Kore ve Küba da onlarsız idare ediyor patates ve soğanla beslenip idare ediyorlar...
16 Eylül 2014 17:09
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler