YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'dan ikramiye müjdesi
Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün son tabliyesinin montajına katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yüklenici firma IC Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çeçen ile köprü inşaatında çalışan işçiler için ikramiye pazarlığı yaptı.
Erdoğan'dan ikramiye müjdesi
06 Mart 2016 / 15:50 Güncelleme: 06 Mart 2016 / 17:07

İstanbul Boğazı'nın iki yakasını 3. kez birleştiren Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün son tabliyesinin kaynak işlemini gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, işçilere müjdeli bir haber verdi. Yüklenici firma IC Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çeçen ile işçiler için ikramiye pazarlığı gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, çalışanların desteğini aldı.

“Önümüzde bayram falan da geliyor. Sen buradaki personele birer ikramiye inşallah ver” diyen Erdoğan, işçiler tarafından alkışlarla desteklendi.

İbharim Çeçen ise işçilere dönerek, “Çok büyük emekleriniz var. Hepinize teşekkür ediyorum. İnşallah size de bu işin bitiminde birer ikramiye vereceğiz” dedi.

Ancak Cumhurbaşkanı Erdoğan tekrar araya girerek, “Sen bunu zekatına say, sadakana say. Biz o tarihi beklemeden bir şeyler yapalım” ifadelerini kullandı. Tekrar İbrahim Çeçen ile konuşan Erdoğan, Ramazan ayına girmeden işçilere 3’er bin TL ikramiye verileceğini açıkladı. 

İHA

 // işçi
Özel ktör oldlauğu için özellikle de inşaat olduğundan biraz lafta kalır....
06 Mart 2016 21:28
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler