YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'dan Gülen'in o sözüne gönderme
Ankara'da partisinin seçim beyannamesini açıklayan Başbakan Erdoğan, dün Fethullah Gülen'in sosyal medyada yayınlanan ses kayıtlarındaki bir görüşmeye göndermede bulundu.
Erdoğan'dan Gülen'in o sözüne gönderme
19 Şubat 2014 / 15:26 Güncelleme: 19 Şubat 2014 / 15:34

Erdoğan, "O kayıtlarda ofisimdeki böceği ABD'ye yıkma pazarlıkları var" diye konuştu.

Dün sosyal medyadan yayılan ses kayıtlarında Fethullah Gülen ile görüşen şahıs, ABD'nin Almanya'yı dinlettiğinin ortaya çıktığını hatırlatıp, Erdoğan'ın ofisinde bulunan böcekle ilgili açıklamalarını da işaret ederek "Amerika herkesi dinliyor" şeklinde bir haber yapıp yapılamayacağını sorması dikkat çekmişti.

Fethullah Gülen'in "Amerika ile aramızı bozmayalım" diyerek önlediği haberle ilgili Başbakan Erdoğan çok çarpıcı bir açıklama yaptı.

"Ofisime konulan böcekleri ABD'nin üzerine atmayı dinlesinler"

Erdoğan, Ankara'da yaptığı konuşmada dün ortaya çıkan kayıtlara göndermede bulunarak, "Cesaretiniz varsa ortalığa dökülen ses kayıtlarını dinletin. Dün bazı ses kayıtları ortalığa döküldü. Buyursun CHP bunları da dinlesin. Milli iradeye alçakça saldıran medya patronunun sözlerini dinlesinler. Ofisimde yapılan dinlemeler için konulan böcekleri Amerika'nın üzerine atmayı dinlesinler" diye konuştu

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler