YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'dan Gülen'e beddua cevabı
Başbakan Erdoğan katıldığı televizyon programında Gülen'in son bedduasına cevap verdi: "Gazze'de ölenlerin sayısı Bin 900'u buldu. Pensilvanya'dan onları lanetleyen bir şey duydunuz mu?"
Erdoğan'dan Gülen'e beddua cevabı
05 Ağustos 2014 / 08:30 Güncelleme: 05 Ağustos 2014 / 14:40

Fethullah Gülen'in bugün yayınlanan son konuşmasına tepki gösteren Başbakan Erdoğan 'Pensilvanya'dan onları lanetleyen bir şey duydunuz mu?' dedi. Başbakan Gezi olayları, 17 Aralık, 25 Aralık bir darbe girişimidir. Eğer 17 -25 Aralık gerçekleşseydi. Pensilvanya başka havayla gelecekti. Onun gelişi ertelendi. şeklinde konuştu.

Son bedduaya İsrail'le cevap
 
Pensilvanya Ulusal güvenliğimizi tehdit eden bir durumdur. Monşer aday bunlardan biri. Bunlarda bir çizgi söz konusu değil. Yalpalıyor her şey olabilir. Gazze'de ölenlerin sayısı Bin 900'u buldu. Pensilvanya'dan onları lanetleyen bir şey duydunuz mu? İnlerine girilicek sözlerinden sonra bir takım gerçekler ortaya çıktı.

Bunlar ortaya çıkınca şovmenler tuzluklar adliyeye akmaya başladı. Bunlar suçtur. Senin milletvekili olman nezerathaneye girme hakkı vermez. Buraya girmek sadece avukatların hakkıdır. Milletvekili olmak oraya girme şov yapma hakkı vermez. Bunlar suçtur. Bunlarda yalan takiye ve suç var. Burada daha yolun başında olduğumuz söylemem lazım.
 
Eğer başarsalardı Gülen Türkiye'ye gelecekti
 
Gezi olayları, 17 Aralık, 25 Aralık bir darbe girişimidir. Eğer 17 -25 Aralık gerçekleşseydi. Pensilvanya başka havayla gelecekti. Onun gelişi ertelendi. Onlar şu anda son çırpınışlarını yapıyorlar. Bu can bu tende oldukça ulusal güvenliğimiz tehdit eden paralel yapılarla mücadele edeceğiz.

01:22
 // Ahmet
Fethullah,a bir teklifim var. Bir şekilde cia ve mossad'ı atlatıp kaçsın amerikadan ve ben esirdim bana zorla yaptırdılar desin. 1000 yıl sonra tarih'e tövbekar oldu,peşine bu cihan devleti bu günlere geldi derler. İşte fırsat, hem allah hem kul katında tövbe.....
06 Ağustos 2014 01:22
01:17
 // Ahmet
'Köşeye sıkıştınız'rumuzu ile yazan kardeşim.. Tebrik ederim,buna benzer bir teklifi ,bende yapmıştım, kaçıncı darbe girişimiydi 4 mü-5 mi ,hatırlamıyorum, Bir cuma namazını eyüp sultanda kılsana ,sen türk -müslüman değilmisin demiştim. Ağzına sağlık güzel olmuş.....
06 Ağustos 2014 01:17
23:32
 // Köşeye sıkıştınız
Ey Fethullah gülen israile beddua etmeye bu kadar muhtaç olduğunuz halde; çünki haysiyet ve namusunuz, izzet ve şerefiniz, bu israile beddua etmekle kurtulabilir. Yoksa dünyada haysiyetsiz, namussuz, şerefsiz, zillet içinde, mahvolup gideceksiniz. Ancak israile beddua ile kurtulabilirsiniz. Ya bunlara beddua edin veya yukarda söylenenleri kabul edin....
05 Ağustos 2014 23:32
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler