YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'dan flaş açıklama
Başbakan Tayyip Erdoğan, okullarda Kur'an-ı Kerim ve Peygamber efendimizin hayatının seçmeli ders olarak okutulması için yapılan kanun değişikliğiyle ilgili açıklamada bulundu.
Erdoğan'dan flaş açıklama
04 Nisan 2012 / 11:44 Güncelleme: 04 Nisan 2012 / 13:22

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ''Ben inanıyorum ki bu millet, her şey unutulsa bile sırf ezana iade ettiği hürmetten dolayı Adnan Menderes'i ebediyen gönlünde ve hafızasında taşıyacaktır. Cuma günü TBMM'de tıpkı ezana hürmetin iadesi gibi Kuranı Kerim'in öğrenilmesine ve öğretilmesine de hürmet iade edilmiştir. Bu, kadirşinas millet eminim ki bizim yaptığımız bu güzel düzenlemeyi de inşallah ebediyen hayırla yadedecektir.

Millete gideceğiz hem onların hayır dualarını alacak, hem de eğer varsa zihinlerdeki soru işaretlerini ortadan kaldıracağız. özellikle CHP seçmenine gideceğiz özellikle MHP, BDP seçmenine gideceğiz ve gerçekleri onlara açık açık anlatacağız. Oy verdikleri, gönül verdikleri partinin nasıl statükodan yana tavır aldığını, bizim ise nasıl bir kez daha milletten yana tavır koyduğumuzu onlara anlatacağız.'' dedi. AA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler