YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'dan flaş açıklama
Başbakan Erdoğan'ın merak edilen sağlık durumuyla ilgili açıklama eşi Emine Erdoğan'dan geldi. Başbakan'ın sağlık durumunda merak edilecek bir şey olmadığını söyleyen Erdoğan, ne tabuzrcu olacak sorusuna da yanıt verdi...
Erdoğan'dan flaş açıklama
12 Şubat 2012 / 14:08 Güncelleme: 12 Şubat 2012 / 14:26

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Başbakan'ın sağlık durumunun her zamankinden daha iyi olduğunu belirterek, ''Hiç merak etmeyin. Sizlere selamı var. Hepinizden dualarınızı istiyoruz'' dedi.

Emine Erdoğan, Üsküdar Doğancılar'daki Klasik Türk Sanatlar Vakfı 2011-2012 eğitim yılı ikinci döneminin açılışı öncesi gazetecilerin Başbakan Erdoğan'ın sağlık durumuyla ilgili sorularını yanıtladı.

Erdoğan, eşinin sağlık durumuyla ilgili, ''Dua ediyorsunuz değil mi Başbakan'a  Çok iyi elhamdülillah. Hiç merak etmeyin. Her zamankinden daha iyi. Hiç merak etmeyin. Sizlere selamı var. Hepinizden dualarınızı istiyoruz'' dedi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Başbakan Erdoğan'ın ne zaman taburcu olacağının sorulması üzerine de, ''Biz çıktık, inşallah o da arkamızdan geliyor. Çok yakında inşallah...'' diye konuştu. (AA)


 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler