YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'dan dünyaya sert mesaj: Bu terbiyesizlik!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoağan, dış ülkelerin tutumuna tepki göstererek, "Biz adalete yakalayıp teslim ediyoruz, siz ise kalkıp 'endişe ile izliyoruz' diyorsunuz. Bu millete karşı terbiyesizlik değil mi?" dedi.
Erdoğan'dan dünyaya sert mesaj: Bu terbiyesizlik!
01 Eylül 2016 / 11:41 Güncelleme: 01 Eylül 2016 / 11:44

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde yapılan 2016-2017 Adli Yıl Açılış Töreninde önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, FETÖ'nün darbe girişiminin arından başlatılan soruşturmalar sonucu tutuklanan darbeciler karşısında, dış ülkelerin 'endişe ile izliyoruz' açıklamalarına sert tepki gösterdi. Erdoğan, bunun millete karşı terbiyesizlik olduğunu söyledi.

İşte Erdoğan'ın o açıklaması:

BU TERBİYESİZLİK DEĞİL Mİ?

O gece, 30 küsur kişi darbecilerden öldü fakat 241 kişi, evet, darbe karşısında direnenlerden öldü, şehit oldu. Demek ki bizler kalkıp da güvenlik güçlerimize 'darbecileri, bunların hepsini vurun' diye bir talimatı vermedik. 

Yine de 'onları yakalayın gelin adalete teslim edin' dedik. Ey dünya hala sen bize hangi gözle bakıyorsun?  Biz adalete yakalayıp teslim ediyoruz, siz ise kalkıp 'endişe ile izliyoruz' diyorsunuz. Bu terbiyesizlik değil mi?  Bu millete karşı terbiyesizlik değil mi?

Editöre
 // Nezir
Editör, Ak Parti ve Hükümet aleyhine algı operasyonları yapanlara tanıdığın hak kadar banada tanımıyorsan kanal a çizgisini alt üst ediyorsun demektir. İnşAllah bunu ve biriktirdiğim tüm haksız tasarruflarını yarın Alper beye ulaştıracağım....
01 Eylül 2016 Perşembe 19:18
 // Ömer
israilli teröristleri adaletten kaçıran kim? Önce kendimize bakalım....
01 Eylül 2016 16:14
iki yüzlü şerefsiz batı
 // Mehmet Acaroğlu
insanlık düşmanı iki yüzlü şerefsiz batının her zamanki hali bu durum,biz kendi bildiğimizi yapmalıyız,dik dur Reisim bu Millet bu Ümmet arrkadanda...!
...
01 Eylül 2016 Perşembe 13:37
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler