YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'dan Doğan grubuna sert tepki
Erdoğan'dan Doğan grubuna sert tepki
07 Ağustos 2014 06:48
Başbakan Erdoğan seçim çalışmaları neticesinde Muğla'da vatandaşlara seslendi ve Doğan grubunun İsrail sevgisini ifşa etti.

Başbakan Erdoğan Cumhurbaşkanlığı seçimi çalışmaları neticesinde Muğla'da vatandaşlara seslendi. Çatı adayın arkasında kimlerin olduğuna dikkat çeken Erdoğan Doğan grubunun da İsrail sevgisini anlattı.

İşte Başbakan Erdoğan'ın o sözleri:

"CHP ve MHP'nin adayının arkasında Pensilvanya var. Malum medya var. Uluslararası güçler var. Almanya'daki bir dergi bizi eleştiriyor. Bu adayı da övüyor. Bir Alman dergisi durup dururken bir adayı övmez ve Türkiye'yi karıştırmak. Dertleri Cuhmura başkan seçmek değil. Bunların istedikleri istikamette gidecek bir aday lazım. Biliyorlar ki Tayyip Erdoğan bunların gösterdiği istikamette yürümez.

Bunlar bizden önce hükümet kurar hükümet yıkarlardı.

Doğan grubu İsrail saldırı altında diyor

Doğan grubunun gazetesi Radikal utanmadan sıkılmadan İsrail saldırı altında diyor. 2 bin tane Filistinlinin ölümünü görmüyor, 10 bin yaralıyı görmüyor. İsrail saldırı altında diyor. Tabii ki Doğan grubu bizimle iyi geçinemez. Milletim bunları iyi tanısın. Ey Doğan grubu şunu iyi bilin ki sizin idare edeceğiniz bir adam değil. Sizin kime hizmet ettiğiniz ortada.

Ekmel tam bir fiyasko

Tezgaha öyle birini sürdüler ki çürük. Her söylediği fiyasko. Ey Ekmel kendine gel kendine bu İstiklal Marşı. Bunu nasıl karıştırırsın. Dün de çıkmış ne diyor? Halk şiirle uğraşmak istemiyor. Ciddi şeylerle uğraşmak istiyor."

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler