YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'dan Dağlıca saldırısıyla ilgili yeni açıklama
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hakkari Dağlıca'da çok sayıda şehidin verildiği PKK saldırısıyla ilgili yeni bir açıklama yaptı.
Erdoğan'dan Dağlıca saldırısıyla ilgili yeni açıklama
07 Eylül 2015 / 03:00 Güncelleme: 07 Eylül 2015 / 16:28

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hakkari’nin Yüksekova ilçesinin Dağlıca kesimindeki terör saldırısına ilişkin yazılı bir açıklama yaptı:

“Hakkari’nin Yüksekova ilçesinin Dağlıca kesiminde askerlerimizin şehit düşmelerine ve yaralanmalarına neden olan menfur saldırıyı şiddetle kınıyorum.

Bölücü terör örgütünün hain saldırısında şehit düşen güvenlik güçlerimizin acısı milletçe yüreğimizi dağlamaktadır.

sht1-001.jpg

Milletimizin birlik ve beraberliğine, kardeşliğimize ve geleceğimize kasdeden bu tür saldırılar hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır.

Ülkemizin huzur, güvenlik ve istikrarını bozmayı amaçlayan bu saldırılar karşısında, aziz milletimizin birlik ve beraberlik içinde kararlı bir duruş sergileyeceğine inanıyorum.

Dağlıca’daki menfur saldırıyı bir kez daha lanetliyor, aziz şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet, ailelerine, milletimize ve Türk Silahlı Kuvvetlerimize başsağlığı diliyor, yaralılarımıza acil şifalar temenni ediyorum."

l2-003.jpg

Hep kinama
 // mus
Dün çözüm sürecinde silah depoladilar diyor. sen devletin başından neden müsade ettin.o mit in ne yaptı. demezlermi adama. Birde dert yanıyor. Öldüren mi sorumlu yoksa bu insanların şehit edilmesine sebep olacak gelişmelere göz yuman lar mi sorumlu. tabiki devletin başında olup kendi hegomanyasi için mücadele eden bir şeyler yapmayankar sorumlu.bunlarin hesabını nasıl Allah c.c vereceksiniz....
07 Eylül 2015 14:33
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler