YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'dan Bank Asya açıklaması!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bank Asya'nın durumu ortada. BDDK'nın atması gereken adımlar var yoksa sorumlu olur" dedi.
Erdoğan'dan Bank Asya açıklaması!
16 Eylül 2014 / 07:10 Güncelleme: 16 Eylül 2014 / 12:30

Katar ziyareti dönüşü gazetecilerin sorularını cevaplayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bank Asya ile ilgili bir soruya, "Bank Asya'nın durumu ortada. BDDK'nın atması gereken adımlar var yoksa sorumlu olur" dedi.

Erdoğan'ın Bank Asya ile ilgili açıklamaları şöyle:

"Burada bir gerçeği görmek lazım. Böyle taşıma su ile değirmeni döndüremezsiniz. Bankacılığın kendine has kuralları var. Ona göre top oynamak zorundasınız. İstediği zaman vatandaş parasını çekebilmeli. Eğer vatandaşı parasını çekemez hale gelirse, sermaye rasyosunda ciddi bir kapanma var demektir. BDDK'nın atması gereken adımlar var. Hangi maddeyi uygular bilemem ama ben de ülkemin birliği dirliği çin bir yere kadar işi takip edip gerekli bilgiyi almam lazım. takipteyiz. BDDK karar vermeli ve buna göre adım atmalı. Aksi takdirde bunun sorumlusu BDDK olur."

01:40
 // vatandaş
amiral gemisi batıyor kimse bunlara uyupta evini arabasını satmasın,birazda o zengin iş adamları F.G den himmet almak için paralariyla hizmet etsinler gorelim....
16 Eylül 2014 01:40
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler