YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'dan Bahçeli'ye 1071 cevabı
Erdoğan'dan Bahçeli'ye 1071 cevabı
22 Haziran 2015 07:22
Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP lideri Bahçeli'yi kastederek; " Bizlere 1071 rakım oraya çıkmalıdır ifadelerini kullananlar öncelikle oturdukları sandalyenin sorumluluğuna varsınlar" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, MÜSİAD yemeğinde konuştu. Erdoğan, Bahçeli'nin 1071 eleştirisine cevap verdi.

Erdoğan şunları söyledi:

"Bizim derdimiz şudur; bir an önce ülkemizi siyasi istikrar ve güven içerisinde geleceğe taşımaktır. Fakat burada kalkıp da bizlere '1071 rakım, oraya çıkmalıdır', buna benzer ifadeleri kullananlar, önce oturdukları sandalyenin sorumluluğunu öğrensinler. Bize kimse nerede oturacağımızın tavsiyesini yapamazlar. O tavsiyeyi bize millet yapmıştır, milletin yaptığı istikamette de biz şu anda görevimizi ifa ediyoruz. Malum 14 parti birleştiniz, 14 parti birleşmek suretiyle karşımıza dikildiniz ama millet hepsini bir kenara koydu yüzde 52 ile bizi Cumhurbaşkanlığı makamına layık gördü. Şimdi biz de milletimize layık olmaya çalışacağız. Bütün gayretimiz budur"

 

 

mhp
 // M.N.A
Bu Devlet Bahçeli hain bir insan T.C Cumhurbaşkanı'na hakaret eden'den ne beklenir halk nezdinde hiç karşılığı olmayan sezer'in önünde put gibi duruyordu neden?...
22 Haziran 2015 18:38
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler