YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'dan Almanya'ya çok sert tepki!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ben video konferansla orada mitinge bağlanacaktım, bağlatmadılar. Ama Kandildekilere video konferansla yayın yaptırdılar. Beslesinler o teröristleri. Yarın onlara çarpacaklar" dedi.
Erdoğan'dan Almanya'ya çok sert tepki!
07 Ağustos 2016 / 21:12 Güncelleme: 07 Ağustos 2016 / 22:26

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yenikapı'daki "Demokrasi ve Şehitler Mitingi"nde yaptığı konuşmasında, Almanya'ya sert tepki gösterdi. Erdoğan, "Ne olursa olsun, yarınlar onlar için bekledikleri gibi olmayacak, bumerang gibi onları vuracak" ifadelerini kullandı.

15 Temmuz gecesi ülkemizle birlikte Almanya, Fransa, İngiltere, Belçika, Hollanda, Amerika velhasıl nerede bir Türk varsa orada kalpleri bizim için atan kardeşlerimiz de vardı. Buradan yurt dışındaki vatandaşlarımıza da şükranlarımı sunuyorum. Bu vatandaşlarımızın Batı medyasının tacizleri, olumsuz yayınları sebebiyle zor günler geçirdiklerini biliyorum.

YARINLAR ONLAR İÇİN BEKLEDİKLERİ GİBİ OLMAYACAK

İşte Almanya. Ben video konferansla orada mitinge bağlanacaktım, bağlatmadılar. Olumsuz karar verdiler. Hani demokrasi  Ama Kandildekilere video konferansla yayın yaptırdılar. Ne olursa olsun, yarınlar onlar için bekledikleri gibi olmayacak, bumerang gibi onları vuracak. Beslesinler o teröristleri. Yarın onlara çarpacaklar.

 // Ömer
siyasi parti liderlerinden önce gece yarısı o kaos ortamında Kurumal Sitelerinde Darbeye, demokrasi dışı Tüm kalkışma ve hukuk dışılığına karşı olduklarını ilan eden Yargı Kurumlarının yenikapı mitinginde neden es geçildi acaba? davetli oldukları halde Başkanların sahneye davet edilmemesi zafer sarhoşluğu mu yoksa?...
07 Ağustos 2016 21:40
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler