YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'dan AB'ye: Nereye mesaj vermek istiyorsunuz?
Emniyet mensuplarıyla bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Avrupa Parlamentosuna sert tepki gösterdi.
Erdoğan'dan AB'ye: Nereye mesaj vermek istiyorsunuz?
17 Haziran 2016 / 08:53 Güncelleme: 17 Haziran 2016 / 09:01

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dün Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'nde emniyet mensuplarıyla birlikte iftar yaptı.

Erdoğan HDP Lideri Selahattin Demirtaş'ın Avrupa ziyareti sırasında Avrupa Parlamentosu binasına YPG flaması asılmasına çok sert tepki gösterdi.

Erdoğan şunları söyledi;

Terör örgütüyle birlikte hareket eden, imkanlarını ve iradesini örgütün emrine verilen yapıların üzerine de süratle gidilmesi şarttır... Meydan okuyorlardı. Dokunulmazlıkların kaldırılması gündeme geldikten sonra nasıl feveran ettiler gördünüz. Şimdi bakın Batı'da dolaşıyorlar.

Buradan Avrupa Parlamentosu'na sesleniyorum. Sizler Parlamento binasının koridorlarına asmış olduğunuz o bölücü terör örgütlerinin paçavralarıyla nereye mesaj vermek istiyorsunuz? Bilesiniz ki bunlar Türkiye'nin gönlünü yapmanıza yetmez.

11-097-001.jpg

.
 // Vatandaş Hasan
Vatanın parası, vatan hainlerine maaş/emekli maaşı olarak verilmesin....
17 Haziran 2016 Cuma 19:10
 // Salim
Birileri vatan hainleri öbürleri müttetifik hainler bunlardan dost olurmu bunlardan olsa olsa Vatan haini ve dost haini olur Türk'ün türkten başka dostu olmaz ne yaparsanız yapın hiçbir zaman TÜRKİYE Cumhuriyetini yıkamayacaksınız...
17 Haziran 2016 14:22
.
 // .
500 milyon nüfusu temsil eden şahsiyetsiz kişiliksiz avrupanın parlamentosu kapısında kasap kedisi gibi dolaşan ve yıllarca dolaştırılan türkiyeye bir haçlı ordusu olduğunu, haçlı ittifakı olduğunu bir kez daha göstermiştir. Allah bu millete akıl fikir versin de gördüklerini birbirine bağlamayı, doğru düzgün iliştirmeyi, yorumlamayı dostunu düşmanını çözmeyi ve tedbir almayı nasip etsin.
Söylenecek çok şey var da .................
17 Haziran 2016 Cuma 10:46
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler