YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'dan 1100 akademisyene çok sert tepki
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Güneydoğu'daki terör operasyonlarına karşı çıkan ve devleti katliam yapmakla suçlayan 1100 akademisyene, " Ama bu aydın müsveddeleri, ne yazık ki kalkıp devletin bir katliam yaptığından bahsediyor" dedi.
Erdoğan'dan 1100 akademisyene çok sert tepki
12 Ocak 2016 / 13:53 Güncelleme: 12 Ocak 2016 / 19:15

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 8. Büyükelçiler Konferansında konuştu.

Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları şöyle:

AYDIN FALAN DEĞİL KARANLIKSINIZ

Bugün Türkiye'nin sorunu dünyada pek çok ülkenin de bizar olduğu terör sorunudur, Kürt sorunu değilidir. Kendimizi aldatmayalım. Bunu çok iyi anlatmamız lazım. Ama bu aydın müsveddeleri, ne yazık ki kalkıp devletin bir katliam yaptığından bahsediyor. Ey aydın müsveddeleri siz karanlıksınız, karanlık. Aydın falan değilsiniz. Sizler ne Güneydoğu'yu, ne Doğu'yu buraların adresini bilemeyecek kadar karanlıksınız ve cahilsiniz. Ama oraları bizler kendi evimizin yolu, adresi gibi çok iyi biliriz.

YABANCI AKADEMİSYENLERİ TÜRKİYE'YE DAVET EDİYORUM

Sözde akademisyenler bildirisine imza atan, isimleri bizden ama zihinleri bize yabancı tipleri bir kenara bırakıyorum. Sizden de şimdi bu konuda özellikle bir gayret istiyorum. Bu şekilde düşünen yabancı akademisyenlere benim bir teklifim var, ben kendilerini Türkiye'ye davet ediyorum.

Buyursunlar Türkiye'ye gelsinler, öyle kuru kuruya imza atmakla olmaz. Gel Türkiye'ye. A'dan Z'ye Güneydoğu'da, Doğu'da bütün bu bölgelerde ne oluyor, ne bitiyor bunları müdellel olarak biz kendilerine anlatmaya hazırız.

1-20160112140158.jpg

2-745.jpg

AA

önce kendi insani değerlerini sorgulasınlar. .!!!
 // Muhafız
Önce kendilerini aydın sanan bu müsveddeler kendi insani değerlerini sorgulasınlar!,acaba biz insanmıyız diye. !MMuş'ta eşinin ve kızının yanında hunharca şehit edilen Arslan Bnb. 'yı şehit eden terör örgütüne neden bu kadar tepki vermiyorlar? !,kurban Bayramında yakılarak şehit edilen Yasin Börü ' yü şehit eden terör örgütüne neden bu kadar tepki vermiyorlar? Önce bu saydığımız olaylara ve camileri yakıp, yıkan bu pkk terör örgütüne tepkilerini ortaya koysunlar ondan sonra olayları eleştirsi...
13 Ocak 2016 Çarşamba 00:51
 // Vatan sagolsun
1100 akedemisyeni doguya davet etmek gerek anlasilan yanlis okumuslar petek kapattiran hendek kazan cocuklari daga kaciran devletin bucesini terore harcayani halka zulm edeni zorla rusvet alani devlet yapti zanetmisler yazik rabbim vermesse vermiyor iste akedemisyen olmuslar ama heralde derslerden kalma aliskanlik papagan gibi birinin dediyini oburude diyor zeka mantik papaganda ne arar ya zeka ozurlu olmak gerek bunun yanlis oldugunu gormek icin yada TC dusmani sizce hangisi...
12 Ocak 2016 16:09
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler