YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'a suikast planlayan hainlerden üçü ekmek alırken görüldü!
Darbeci suikastçi askerlerden üçünün bir fırından ekmek aldığı ihbarı üzerine, Akyaka Mahallesi ve çevresinde hava destekli arama çalışması yürütülüyor
Erdoğan'a suikast planlayan hainlerden üçü ekmek alırken görüldü!
30 Temmuz 2016 / 08:17 Güncelleme: 30 Temmuz 2016 / 08:20

Muğla'nın Ula ilçesinde, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Marmaris ilçesinde konakladığı otele saldırı düzenledikten sonra kaçan askerlerden üçünün görüldüğü ihbarı üzerine arama çalışması başlatıldı.

Alınan bilgiye göre, güvenlik güçlerine, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ayrılmasının ardından Marmaris'te konakladığı otele saldırı düzenleyen askerlerden aranan 12'sinden üçünün, Akyaka Mahallesi girişinde ormanlık alan yakınındaki fırından ekmek aldıkları yönünde ihbarda bulunuldu.

Ormanlık alanda Polis Özel Harekat ve Jandarma Komando ekipleri tarafından başlatılan arama çalışmalarına, havadan jandarmaya ait Skorsky helikopteri, bir polis helikopteri ve bir insansız hava aracı destek veriyor.

Polis Özel Harekat ekiplerince ormanlık alan yakınındaki evlerin kontrol edildiği görüldü.
Aranan askerler listesinde, Mehmet Öztürk, Şükrü Seymen, İsmail Yiğit, Mustafa Serdar Özay, Ergün Şahin, Enes Yılmaz, Muammer Gözübük, Murat Köse, Muhammet Burak İpek, Burkay Karatepe, Mehmet Demir ve Bahadır Sagun bulunuyor.

 

AA

hatta pensilvanyadan kaset var,haber var deyin.
 // hursit dilaver
megafonla BİZİMKİLER BAŞARDI diye anons edin ya da kağıt atın aşağıya. hemen gelip göreve hazırız ,haydi marmarise diyeceklerdir. deneyin kaybetmezsiniz.pensilvanyadan da sizin için kaset geldi deyip te, gelen hayali kasetler onlar için ilahi hüküm sayılır ki, reddedemezler....
30 Temmuz 2016 Cumartesi 17:13
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler