YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'a kötü haber!
Başbakan Erdoğan'ın, kişilik haklarına saldırıda bulunduğu iddiasıyla Bahçeli'ye açtığı manevi tazminat davası reddedildi.
Erdoğan'a kötü haber!
20 Nisan 2010 / 13:23 Güncelleme: 20 Nisan 2010 / 13:26

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, kişilik haklarına saldırıda bulunduğu iddiasıyla MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye açtığı manevi tazminat davası reddedildi.

Ankara 10. Asliye Hukuk Mahkemesindeki duruşmaya Erdoğan'ın avukatı Muammer Cemaloğlu ile Bahçeli'nin avukatı Hamit Kocabey katıldı.

Yargıç Selahattin Şimşek, avukatların son beyanlarını dinledikten sonra davanın reddedildiğini açıkladı.

Bahçeli, 2 Şubat 2010'da, TBMM Genel Kurulunda, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Ömer Dinçer hakkındaki gensoru önergesinin görüşmelerinde yaşananlarla ilgili olarak 4 Şubat 2010'da yazılı açıklama yapmıştı.

Erdoğan, yazılı açıklamayla kişilik haklarına saldırıda bulunduğu gerekçesiyle Bahçeli'ye 100 bin TL manevi tazminat talebiyle dava açmıştı.
AA

TOPRAĞIN ÜSTÜNDE KURTARMIŞLAR !
 // BATUHAN
Sn.Bahçeli ya toprağın altında sizi kim kurtaracak,o kadar aldığınız oyun hakkını şahsi görüşlerinize uyarak vermiyor,her verilen bir oy kul hakkı en kutsal emanet onu düşünüpte niçin gereğini yapmıyorsunuz,bu ülkenin evrensel insan haklarına sahip olmasına niçin karşı çıkıyorsunuz bunun için ahirette avukatınız olacakmı ? Lütfen hayrınız olmayacaksa size oy veren kardeşlerimizin haklarına saygılı olunuz.Bu güne kadar bir çiviniz var mı?...
20 Nisan 2010 15:41
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler