YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'a ilginç ölüm tehditi
Erdoğan'a ilginç ölüm tehditi
23 Kasım 2009 10:35
Başbakan Erdoğan'a son olarak 'psikopat' olduğu değerlendirilen bir kişiden ilginç tehdit geldi.

Derin oluşumlar dahil birçok terör örgütünün hedefi olan Başbakan Erdoğan'a son olarak "psikopat" olduğu değerlendirilen bir kişiden ilginç tehdit geldi.Başbakanlık İletişim Merkezi'ne (BİMER) "fason" bir elektronik postadan mail atan meçhul kişi, Başbakan'dan 3 bin TL istedi. İnternet aracılığı ile Başbakan'ı tehdit eden kişi, "Bu paraya çok ihtiyacım var. Bana istediğim parayı vermezseniz en yakınınıza kadar sokulur sizi öldürürüm" dedi.

Naylon çıktı

Bimer, e-posta yoluyla gelen suikast ihbarını MİT ile Emniyet Genel Müdürlüğü'ne gönderdi ve istihbarat birimleri alarma geçti. Ancak, yapılan incelemede "naylon" bir mail adresinden gönderilen e-postanın bir internet cafeden atıldığı belirlendi.

E-mail'in geçildiği cafede güvenlik kamerası olmadığı için meçhul ihbarcının kim olduğu şu ana kadar belirlenemedi. Ancak, deneyimli istihbaratçılar kullanılan kelimeler nedeniyle suikast ihbarında bulunan meçhul şahsın "psikopat" kişiliğine sahip biri olduğunu tahmin ediyor.

Muhtemel bir eyleme karşı ihbar konusunda Başbakanlık Koruma Müdürlüğü'de bilgilendirildi. Erdoğan'ın korumaları zaten her türlü suikast ve bombalı sabotaja karşı 24 saat tetikte bekliyor.

kabahatı birileri taşıyor.canları sıkılırsa daha kötüsünüde görürüz.
 // ibrahim çelikoğlu
"Büyük Türk"diye kaçacak delik arıyan Dünya bugün devletten saymıyor desek yalan olmaz.Sallantıda olan Birleşmiş Milletlere dahi alınmayan Osmanlı torunları,buyrun edildi.Nedeni:Kanunlarının geçersiz olduğu,uğuşturucu mafyasına kayıtlıysanız,"heryol bübah"
istediğinizi asar,istediğinizi kesersiniz.Hani Cumhuriyet?Anayasa?
Atatürk ilkesi?vs...Hani?Yok!Suç işleyerek yönetilen bir devlet olurmu?Dürüst olanın yaşama hakkı yok.Çivi bile çaktırmayız.
Mal...
23 Kasım 2009 11:47
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler