YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'a Fildişi Sahili'nde renkli karşılama
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fildişi Sahili'nde Devlet Başkanı Alassane Vattara ve diğer devlet erkanı tarafından resmi törenle karşılandı. Erdoğan'a ziyaretinde 100'e yakın iş adamı da eşlik ediyor.
Erdoğan'a Fildişi Sahili'nde renkli karşılama
29 Şubat 2016 / 03:18 Güncelleme: 29 Şubat 2016 / 08:03

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Fildişi Sahili ziyareti başladı. Devlet Başkanı Alassane Vattara tarafından resmi törenle karşılanan Erdoğan, törene katılan 60 yerel kabile liderinin de yanına giderek selamladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, havalimanındaki başkanlık karşılama salonunda Fildişi Sahili Devleti'nin tüm yetkilileriyle tokalaştı.

foto-502.jpg

KABİLE REİSLERİNİ SELAMLADI

Öte yandan Erdoğan, geleneksel kıyafetleriyle kendilerine ayrılan yerde hazır bulunan 60 yerel kabile liderinin yanına giderek, onları da selamladı.

"BİENVENU ERDOĞAN"

Havalimanında Fildişi Sahilli vatandaşlar da Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, Fransızca "Bienvenu Erdoğan" yazılı "Hoşgeldin Erdoğan" anlamına gelen pankartlar ve Türk bayraklarıyla sevgi gösterisinde bulundu.

BAŞKAN ERDOĞAN SLOGANI

Fildişi Sahili'nde yaşayan Türk vatandaşlar da "Başkan Erdoğan" sloganı attı.Erdoğan'a Fildişi Sahili, Gana, Nijerya ve Gine'deki ziyaretlerinde 100'ü aşkın iş adamı eşlik ediyor.

 // Hasan
Güzel adam kara kıta afrikanın kaderi önce Rabbim sonra sayende AK olacak inşaallah. İyiki varsın be A D A M...
29 Şubat 2016 10:44
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler