YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'a ağır eleştiri
Erdoğan'ın ABD ziyaretini eleştiren Erbakan, Türkiye'nin ABD'nin güdümünde olduğunu iddia etti
Erdoğan'a ağır eleştiri
21 Eylül 2009 / 17:56 Güncelleme: 21 Eylül 2009 / 18:16

54. Hükümetin Başbakanı ve Milli Görüş lideri Necmettin Erbakan, bayramda partililere bayramlaşma öncesi konferans verdi.
 

Balgat'daki Kalkan Düğün Salonu'nda Saadet Partililer ve vatandaşlarla bayramlaşmak üzere bir araya gelen Erbakan, uzun bir konferans verdi.
 Daha çok ekonomi üzerine konuşan Erbakan, hükümete ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a ağır eleştirilerde bulundu. Başbakan'ın ABD ziyaretini eleştiren Erbakan, bunun Türkiye'nin ABD güdümünde olduğunu gösterdiğini iddia edildi.
 Hükümetin küresel krizi bahane ettiğini, oysa ekonomiyi iyi yönetemediğini savunan Erbakan, ''Ülke ekonomisi kötü yönetiliyor, bunuda sorumlusu mevcut hükümettir.'' diye konuştu.
 

Konuşmasının son kısmında 1 gün herkesin tekrar Saadet Partisi'ne döneceğini ifade eden Erbakan, AK Partililere yuvaya dön çağrısında bulundu.
 Toplantıya katılımın azlığına sitem eden Erbakan, Saadet Partisi'nin Ankara İl Başkanlığı'na ''Kaç kişiyi çağırdınız?'' sorusunu sordu.
 

İl Başkanı, 'toplantıya 360 kişi davet ettik, ancak 253 kişi geldi' demesi üzerine Erbakan, ''Bu böyle olmaz, bir yere gelmek istiyorsak, çelik gibi olmalıyız. 360 diyorsak bu rakamı yakalamalıyız.'' diye konuştu.
 Konferansın sonunda Erbakan, partililerle bayramlaştı.

ayıp yahu sendemi
 // ismail güven
yapma etme eleştirdiğin kişi senin öğrencin senin fikirlerini temsil ediyor ama sen ne yapıyorsun chp ve mhp nin ekmeğine yağ sürüyorsun sus artık köşene çekil aklını kendine sakla birlik olman gerekirken set çekiyorsun ayıp sana...
22 Eylül 2009 13:59
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler