YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan yılın cesur adamı seçildi
Kırgız İskra Plus (Kıvılcım Artı) gazetesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı "Yılın Cesur Adamı" seçti.
Erdoğan yılın cesur adamı seçildi
29 Aralık 2015 / 18:44 Güncelleme: 30 Aralık 2015 / 07:49

Bu yılın en başarılı kişilerini okuyucuları ve internet sitesinin takipçileriyle belirleyen gazete, Erdoğan'ı "Yılın Cesur Adamı" olarak nitelendirdi.

Bişkek Büyükelçisi Metin Kılıç, İskra Plus gazetesinin başyazarı ve sahibi Adilet Aytikeyev'i büyükelçilik konutunda kabul etti. Aytikeyev, burada yaptığı konuşmada, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kırgızistan'a ve İslam dünyasına katkılarından dolayı "Yılın Cesur Adamı" seçildiğini söyledi.

Aytikeyev, gazetenin bir nüshasını ve "Yılın Cesur Adamı" ödülünü Büyükelçi Kılıç'a takdim etti.

Kılıç da Aytikeyev'e teşekkür ederek ödülü Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sunacağını söyledi.

AA muhabirine açıklamada bulunan Aytikeyev, "Müslüman, kardeş ülke Suriye'den kaçarak, Türkiye'ye sığınan iki milyondan fazla mülteci var. Bu insanlara yardım eli uzatan başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İslam dünyasına ve Kırgızistan'a desteklerinden ötürü, 'Yılın Cesur Adamı' ödülüne layık görüldü" ifadesini kullandı.

Aytikeyev, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile gurur duyduklarını ve kendisi için dua ettiklerini de sözlerine ekledi.

İskra Plus gazetesi, manşetten büyük fotoğrafla verdiği haberinde "Yılın Cesur Adamı Recep Tayyip Erdoğan" başlığını kullandı.

AA

bir ödülde cesaretli olması için atanbeyave..
 // atiker
verseniz iyi olur abi dediği insana pitinin ağzıyla konuşan atanbayeve cesaret ödülü verin belki utanırda yola gelir paralel yapının okullarını irtibat birolarını kapatamayan abisine karşı fetöyü tercih eden korkak fırıldak atanbeyev gün ola harman ola putin yine seni kapının önüne koyar bakalım o zaman kime gidip sarılacak.....
30 Aralık 2015 Çarşamba 09:51
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler