YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan ve Bahçeli söyledi Mehmetçik uyguladı!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin tuzaklanmış binalarla ilgili açıklamaların ardından Şırnak'ta tuzaklandığı belirlenen bir bina kontrollü şekilde patlatılarak yıkıldı.
Erdoğan ve Bahçeli söyledi Mehmetçik uyguladı!
07 Nisan 2016 / 12:38 Güncelleme: 07 Nisan 2016 / 13:35

Güvenlik birimlerinden alınan bilgiye göre, 06 Nisan 2016 tarihinde Şırnak ili Merkez ilçesinde bölücü terör örgütü mensupları tarafından, güvenlik güçlerinin üstüne yıkılmak üzere çok sayıda el yapımı patlayıcılar ile tuzaklanan bina, operasyonu icra eden birlikler tarafından fark edilmesi sonucunda gerekli kontrollerin yapılıp boş olduğunun anlaşılması sonucunda kontrollü bir şekilde patlatıldı. Patlama sonucunda bina çöktü.

İHA

Esas yapılması gereken...!!!
 // Muhafız
Esas yapılması gereken;hangi binada vatan haini şerefsiz terör örgütü mensubu varsa,önce 3 kere ikaz edersiniz;baktınız teslim olmuyorsa;o bulunduğu binayı tamamen Tank atışlarıyla yıkıp o bulunduğu binayı başına YIKARSINIZ;bu kadar basitçe halletmek varken çatışmayı uzatmanın alemi yok; ordaki hiç bir bina askerin,polisin canından daha önemli DEĞİLDİR.gerekirse bütün Şehri başlarına YIKIN...!!!...
07 Nisan 2016 Perşembe 19:34
Gebersin yaban domuzları.
 // Adem
Haah şöylee, askerim pol,s,m vefat edeceğine çakallar gebersin, tohumuna para mı saydım....
07 Nisan 2016 Perşembe 13:37
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler