YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan: Üç beş soysuza bu sınırda soluk aldırmayız
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, " Bu millet kendi göbeğini kendisi kesecek ve bizi sınırlarımızda taciz eden üç beş tane ipsize, soysuza biz bu sınırlarda soluk aldırmayacağız" dedi.
Erdoğan: Üç beş soysuza bu sınırda soluk aldırmayız
23 Ocak 2018 / 13:52 Güncelleme: 23 Ocak 2018 / 14:54

Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Kilis'in Suriye sınırında terör örgütü unsurlarıyla girilen çatışmada şehit olan Piyade Astsubay Üstçavuş Musa Özalkan'ın naaşı, Gaziantep'te düzenlenen törenin ardından Ankara'ya uğurlandı. Ankara'da Ahmet Hamdi Akseki Camisi'nde şehit Özalkan için tören düzenlendi.

Afrin şehidi Musa Özalkan için Ankara'da Ahmet Hamdi Akseki Camisi'nde tören düzenleniyor. Törene, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Meclis Başkanı İsmail Kahraman, Başbakan Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bakanlar ve milletvekilleri katıldı. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cenaze töreninde açıklamalarda bulundu.

İşte Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkan başlıklar:

Öncelikle iki merhumumuza da Allah'tan rahmet diliyorum. Şehidiğimiz Musa Özalkan, Afrin operasyonundaki ilk şehidimiz. Rabbimiz, "Allah yolunda öldürülenlere ölüler demeyiniz, onlar diridirler ancak sizler bilemezsiniz." Şu anda Musa evladımız bizi dinliyor.

KAZANACAĞIZ! KARARLIYIZ, AZİMLİYİZ

Çok önemli bir operasyonlar silsilesi içerisinde ordumuz, Mehmetlerimiz bu karda kışta, büyük bir mücadeleyi sürdürüyorlar. Kimlere karşı? Teröristlere karşı. Herhangi bir ırka karşı yapılan operasyon değildir. Bu operasyonu milletimiz, ÖSO ile birlikte kazanacağız. Kararlıyız, azimliyiz. Dünyada şu ülke nasıl bakmış, bu ülke nasıl bakmış, buna bakacak halimiz yok.

ÜÇ BEŞ SOYSUZA BU SINIRLARDA SOLUK ALDIRMAYIZ

Bu millet kendi göbeğini kendisi kesecek. Üç beş soysuza bu sınırlarda soluk aldırmayız. Yavrumuz attığı tweetlerle de adeta geleceği okudu. Adeta şehadetten kendisine gelecek olan paranın bile nereye yatırılması gerekeceğini orada bildirdi. Bu millet güçlü. Biz evladımızın bu vasiyetini zaten Türk milleti olarak kendimiz hallederiz. Onu da yerine getiririz.

Ailesi de zaten onlarla haşrolunacak. Rabbim bizleri de inşallah onlarla haşreylesin. Ben tekrar şehidimize de Lütfi Doğan'a da Allah'tan rahmet diliyorum. 

 // Bitlisli Yalnız Kurt
Cenab-ı ALLAH şehadetini kabul etsin inşaAllah...“Göz yaşarır, kalp hüzünlenir. Biz ancak Rabbimiz’in razı olacağı sözleri söyleriz. Ey ŞEHİT Seni kaybetmekten dolayı gerçekten üzgünüz. “...
23 Ocak 2018 15:30
 // Ömer
Yıl 2006. Yer Bayburt. Konu: Ilde ikamet etmeyen birine ( M.Haberal'in oğlu Erkan Haberal) ruhsat verilmesi. Vali;Merkeze. Müfettiş şu an Çanakkale valisi. Davaya bakan Feto'cu (hain) yargıçlar eşleri dahil; hepsi tutuklu. Usulsüz işlem yapmayan Polis Memuru; IHRAÇ ( 9 aydır iki çocuğu ile...) FETO ile MÜCEDELE EDIYOR MUYUZ ? Şehid'imizin vasiyetini yerine getirmek kadar, mağduriyet yaşayan onurlu evlatlarımıza sahip çıkmakta görev sayılmalı. Meydanları itlere,çakallara özelliklede birkaç kuruşla kandırılıp duvarlara ezberletilmiş slogan yazan hergeLe beyinsizlere ve babalarına bırakmamak lazım....
23 Ocak 2018 15:12
ADAMSIN SAYIN REİSİM.
 // Fatih ER
SENİNLE AYNI ÇAGDA AYNI DEVİRDE YAŞAMA ŞEREFİ VERDİGİ İÇİN ALLAHA ŞÜKREDİYORUM.....
23 Ocak 2018 Salı 14:11
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler