YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan: TÜRGEV onlar için bir tehditti
ATO Congresium'da düzenlenen TÜRGEV Yurtları Toplu Açılış Töreni'nde konuştu. Paralel Yapı'nın TÜRGEV'i bir tehdit olarak gördüğünü söyleyen Erdoğan, Özgecan cinayeti ile ilgili de açıklamalarda bulundu.
Erdoğan: TÜRGEV onlar için bir tehditti
25 Şubat 2015 / 11:57 Güncelleme: 25 Şubat 2015 / 12:25

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Son günlerde kadına şiddet konusunda gelinen nokta bizler için gerçekten çok üzüntü verici. Özgecan kızımızla ilgili yaşanan yenilir yutulur değil. Bu bir vahşet ve bunların da yargıda karşılığının hem kısa sürede hem de en yüksek derecede verilmesi gerekiyor"

TÜRGEV onlar için bir tehditti

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "TÜRGEV onlar için bir tehditti. Çünkü TÜRGEV, inancını, tarihini, kültürünü bilen, araştıran, sorgulayan, öğrenen, üreten şuurlu gençler yetiştirmek istiyor. Vatanına bağlı, milletine sevdalı gençler yetiştirmek istiyor. Bunu hazmedemediler."

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları,

- Türkiye'nin ne kadar milli projesi kurumu varsa hepsiyle birlikte TÜRGEV de hedef alınmıştı, çünkü onlar için tehditti

- Himmet, zekat diyerek topladıkları paraları yurt içi ve yurt dışında Türkiye aleyhindeki lobilere partilere aktardılar

-28 Şubat 1997'yi yad edeceğiz, ama bu defa farklı yad edeceğiz. Kudret ve kuvvet sahibi olan Allah'tır.

- Düşmanımın düşmanı dostumdur diyen yapı, darbe teşebbüsünde başarılı olsaydı onları da şantajla esir alacaktı.

- Şu anda Pensilvanya'nın 2. yakalama emri çıktı. Nereye gidiyor bu iş? 17-25 Aralık'ın sırları ortaya çıkmaya başladı.

- 17-25 Aralık'ta köklerinden kopartılmak istenen bu mirasa sahip çıkmak boynumuzun borcudur.

- Darbe teşebbüsünde eğer başarılı olsaydılar, Muhalafet onları esir alacaktı. Biz onları bundan kurtardır ama hala Paralel yapının yanında yer alıyorlar.

- Varsın onlar inadına dekolte inadına mini etek desinler. Biz TÜRGEV'le diğer vakıflarımızla inancına kültürüne sahip gençler üretmeye devam edeceğiz. Dünya yok etmeye çalıştıkları TÜRGEV işte burada dimdik ayakta.

- Onların iste Pensilvanya'dan başka sığınacak yerleri kalmadı. Şuanda Pensilvanya'nın ikinci yakalama emri çıktı. Şimdi 17-25 Aralık'ın sırları ortaya çıkmaya başladı. Türkiye'de kendilerine yol arkadaşlığı edenlerden de medet ummasınlar.

- Bizler Türkiye'de çok farklı bir hedefi oluşturmanın gayreti içerisindeyiz. Bizim ilişkimiz tarihten aldığımız ilhamla geleceği inşa etmek.

- Tek bir vatandaşımız aç karnına başını yastığa koymuşşa bunda hepimizin sorumluluğu var.

-Özgecan kızımızla ilgili olanlar yenilir yutulur değil. Nasıl oldu da bu hale geldik. Bizim toplumumuzda böyle bir şey yoktu. Bu vahşetin yargıda karşılığı en yüksek şekilde verilmesi gerekiyor. Adaletin terazisi yerini bilim şaşmadan bulması gerekiyor.

- Özgecan'ın babasının verdiği ders unutulacak bir ders değil. Orada hepimizin alması gereken bir ders var. Anne ve Babaya buradan da Allah razı olsun diyorum. 

 

11:41
 // mustafa
cemeat okullarında verilen eğitimler hep dünyevidir. İslam alimi yetiştirmek üzere bir müfredat duyan gören var mi?...
26 Şubat 2015 11:41
..........
 // yakup
TEV, ÇEV, Cemaatler ve TÜRGEV'in vatana millete hayırlı ve yararlı evlatlar yetişmesine katkıları olursa ne mutlu bizlere ve emeği geçenlere...
25 Şubat 2015 Çarşamba 22:52
Talmutçu hizmet hareketi
 // Ömer
Bakınız Deniz Feneri olayına; olay apaçık ortada.Deniz feneri,garip çaresiz ve muhtaç insanlara yardım elini uzatmakta ve bu insanların kötü yollara düşmemesi,organ mafyası,fuhuş vs. aklınıza ne gelirse.Tüm bu bahsi geçen kötü alışkanlık ve ahlaksızlıkların önüne geçilince kimler rahatsız oluyordu? Organ mafyası,uyuşturucu baronları,ülkeyi karıştırmak isteyen ve bir kaç lira ile meydanlara süren hain işbirlikçiler... Türgev de paralelin ahlaksızca kaset ve Şantajla KUL ETME planına çomak soktu...
25 Şubat 2015 Çarşamba 13:09
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler