YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan teröre tepki bildirgesine imza atmayan HDP'ye sert tepki
Erdoğan teröre tepki bildirgesine imza atmayan HDP'ye sert tepki
19 Şubat 2016 15:30
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara'da yaşanan terör saldırısı sonrası, Meclis'te oluşturulan teröre tepki bildirgesine imza atmayan HDP için, bu durumun HDP'nin terör örgütünün parlamentodaki temsilcisi olduğunu ispatladığını söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara'da yaşanan terör saldırısı sonrası şehit olan 6 memur ve 2 askerin cenaze törenine katıldı. Erdoğan tören sonrası gazetecilere açıklamalarda bulundu.

Erdoğan şunları söyledi;

Parlamentoda 4 parti var. 3 parti ülkemizdeki bu hainlere karşı ve son Ankara olayındaki bu ihanete karşı birliktelik sağlıyor ve hepsi bir dayanışma içerisinde bir bildiri yayınlıyor ve altına imzayı koyuyorlar. Ama terör örgütünün parlamentodaki temsilcisi konumunda olan siyasi parti buna imza koymuyor. İşte bu bir ispattır. Bu aynı zamanda bunların suçüstü yakalanmalarıdır. Şu anda bunlar suçüstü yakalanmıştır.

ben bu hukumeti anliyamiyorum
 // mehmet Dag
Allah icin dogru soylemek lazim bu hdp miletvekilleri pkk den farklari nedir...
19 Şubat 2016 19:55
GEREĞİ
 // Erol ÇAKIR
Sayın Cumhur Başkanımız:Bu bir ispattır,suçüstüdür .Doğru halk olarak aynı kanaatteyiz.O zaman gereği yapılsın bu teröristlerin azılıraının dokunulmazlığı kaldırılsın,cezaları verilsin,inanıyorumki size olan destek en az %65-70 lere çıkar.Selam ve du ile.Şehitlerimize Allah rahmet etsin......
19 Şubat 2016 Cuma 15:20
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler