YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan: "Tek tek hesabı verecekler"
Cumhurbaşkanı Erdoğan, HDP ile ilgili olarak, "Bunların benim Kürt kardeşlerimi sevmek gibi bir dertleri de yok. Şimdi dokunulmazlıkların kaldırılmasıyla birlikte tek tek hesabı verecekler" dedi.
Erdoğan: "Tek tek hesabı verecekler"
01 Temmuz 2016 / 14:24 Güncelleme: 01 Temmuz 2016 / 14:46

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fethiye Hasan Gümüşdağ Camii'nin açılışında konuştu. Erdoğan: "Bizi bölmek isteyenler hedeflerine ulaşamayacaktır. İnşallah bu birlikteliğimiz dalga dalga tüm Türkiye'ye yayılıyor, yayılacak" dedi.

Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları şöyle;

Her geçen gün daha ileriye gidiyoruz, daha ileriye gideceğiz. Zira muasır medeniyetler seviyesinin üstüne çıkmak lafla olmaz. Üreterek olur, yatırımlarla olur, altyapısıyla olur, üst yapısıyla olur.

Havalimanında olanı görüyorsunuz ve büyük ihtimalle DAEŞ olduğu ortada. Bunlar İslam adına böyle bir şeyi yaptıklarını söylüyor. Bunların İslam'la filan alakası yok. Bunların yeri cehennemdir. Çünkü bu dünyada bir kişiyi öldüren tüm alemi öldürmüş gibidir. Bu insanlar günahsız, çocuk, kadın, yaşlı... Bir yolculuk yapıyorlar, hiçbir şeyden haberleri yok ve ölümle karşı karşıya kalıyorlar. Buna hakkınız yok.

TERÖRLE MÜCADELE

Bu kararlılığımızdan taviz vermeyeceğiz. İnşallah bu işi er veya geç bitireceğiz. Huzurlu günlerimiz yakındır. Bunların benim Kürt kardeşlerimi sevmek gibi bir dertleri de yok. Tam aksine bunlar onların düşmanı ve bugüne kadar o bölgede yaptıkları hiçbir şey de yok. Şimdi dokunulmazlıkların kaldırılmasıyla birlikte tek tek hesabı verecekler.

 // atak
Sayın REİS sen iyi söylüyorsun hoş söylüyorsun ama,bu dokunulmazlık meselesi gündeme geleli tam 7 ay oldu,bu kadar surmemeli üzerine kaç tane şehit verdik bu adamlar hala rahat rahat geziniyor,böyle olmazki,ne olacaksa bir an önce olmalı,,artık millet olarak tahammulünüz kalmadı,,sahsen ben hikaye olduğunu düşünmüyorum artık...
01 Temmuz 2016 16:32
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler