YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan-Selman görüşmesinde sürpriz isim
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suudi Arabistan Kralı Selman ile görüştü.
Erdoğan-Selman görüşmesinde sürpriz isim
14 Kasım 2015 / 16:29 Güncelleme: 14 Kasım 2015 / 16:42

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, G-20 Liderler Zirvesi öncesindeki ikili görüşmeleri kapsamında Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdülaziz Al Suud ile bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin dönem başkanlığında ve ev sahipliğinde, yarın Antalya’da başlayacak olan G-20 Liderler Zirvesi öncesinde, zirveye gelen ülke liderleri ile ikili görüşmelerini sürdürüyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, G-20 Zirvesi’ne katılmak üzere Türkiye’ye gelen Suudi Arabistan Kralı Al Suud ile öğle yemeğinde bir araya geldi.

HAKAN FİDAN DA KATILDI

Zirvenin yapılacağı Regnum Otel'de gerçekleşen öğle yemeğine; Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı ve Sözcüsü İbrahim Kalın ile MİT Müsteşarı Hakan Fidan da katıldı.

 

 

 // Rasim DUMAN
Turkiye'ye karsi son derece muzahir ve samimi bir tavir sergileyen Kral Selman'in, sadece Turkiye'de degil, bizzat kendi ulkesinde de "korunmasi" hususu cok onemli. Ayrica, Turkiye Suudi Arabistan'in YEMEN harekatinda basarili olmasi icin elinden geleni yapmali. Yemen'de İRAN'a Bati dunyasinin zimni destegi var....
14 Kasım 2015 17:29
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler