YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan şehit ailesini ziyaret etti
Erdoğan şehit ailesini ziyaret etti
09 Mayıs 2012 22:38
Başbakan Erdoğan şehit ailesini ziyaret etti
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Tunceli kırsalında 4 Mayıs'ta teröristlerle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada şehit düşen Onbaşı Mehmet Coşkun Kılıç'ın Ankara'da yaşayan ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Erdoğan, şehit ailesinin Keçiören'deki evine Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, Ankara Valisi Alaaddin Yüksel, Ankara Emniyet Müdürü Zeki Çatalkaya ve bazı partililerle geldi.

Şehit Kılıç'ın babası Satılmış Kılıç ve annesi Fatma Kılıç ile kardeşlerine başsağlığı dileğinde bulunan Erdoğan'ın ziyareti yaklaşık 1 saat sürdü.

Başbakan Erdoğan, ziyaretinin ardından şehit ailesinin evinden ayrılırken kendisini bekleyen çok sayıda vatandaşı da selamladı. ''Şehitler ölmez, vatan bölünmez'' sloganları atan vatandaşlar, Erdoğan'a sevgi gösterisinde bulundu. (AA)

bu sevda bitmez.
 // abdülkadir aydın
sayın başbakanim,sizler bizim adimiza acili şehit aileleri ziyaret ettikce. biz , bu dayanişiniza doyamiyor, allah razi olsun. diyor . siz de hasta olunca ben ve benim gibiler üzüntüden inanki üyümüyor yüce rabbimizden şifa diliyoruz. bu sevda hiç bitmesin. sizi bir biz biliriz birde yaratan allah.bize hep biz lazimiz birde sizin gibi başbakan saygi ve selamlarimla. allaha emanet olunuz drgoz kartal. ist....
09 Mayıs 2012 23:08
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler