YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan sanatçı ve sporcuları ağırladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beştepe Millet Camisi önünde vatandaşlarla bir araya gelen sanatçı, oyuncu, radyocu ve sporcuları kabul etti.
Erdoğan sanatçı ve sporcuları ağırladı
29 Temmuz 2016 / 06:02 Güncelleme: 29 Temmuz 2016 / 08:34

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Camisi önünde vatandaşlarla bir araya gelen sanatçı, oyuncu, radyocu ve sporcuları Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul etti.

Cengiz Kurtoğlu, Mustafa Ceceli, Alişan, Doğuş, Kutsi, Nihat Doğan, Linet, Berdan Mardini, Davut Güloğlu, İntizar, Serkan Kaya, Ümit Sayın, Ahmet Selçuk İlkan, Ece Erken, Saruhan Hünel, Erdem Kınay, Yaşar İpek, Uğur Arslan, Sinan Akçıl, Ersin Düzen, Vatan Şaşmaz, Sefa Doğanay, Polat Yağcı, Hopdedik Ayhan, Afrikalı Ali, Gezegen Mehmet, Adem Metan, Güvenç Kurtar, Tanju Çolak, İsmail Özkan, Melih Kurtuluş, Survivor Nagihan gibi ünlülerin bulunduğu kabulde, misafirler Cumhurbaşkanı Erdoğan'a desteklerini ifade etti.

galeri-001.jpg

Erdoğan da desteklerinden dolayı sanatçı, oyuncu, radyocu ve sporculara teşekkürlerini iletti.

Kabulde, İçişleri Bakanı Efkan Ala, Avrupa Birliği (AB) Bakanı Ömer Çelik, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak hazır bulundu. 

halis@hotmail.com
 // halis
bunlardan nihat doğan hariç hiç birini o akşam görmedik çoğunun ne yaparak ünlü oldukları malum hemen vitrindeki yerleri hazır.bizim saf millet de şakşakçılığa bayılıyor maalesef buna da alkış tutmuşlardır....
29 Temmuz 2016 Cuma 15:21
bunlar reklam ve ballı kaymak peşindeler..
 // atiker
bu tip beklendi çıkar reklam için meydanları saran kamu çalışanları ünvanlılar en başta dahada yukarıların peşinde olanlar mazmut gerçek vatan sever halk belli onlardan ayrışıyor cb köprüde tanklara ve askerlere tek başına posta koyan ayaklarının dibine eteş edilen tartaklanan o mangal yürekli iman dolu bacımızı buldunuzmu şahsım imrendim ölümle yaşamın arasındaki cizgide gitti geldi işte bu zamanın nene hatunu onun cesareti beni çok ağlattı gördükce yine ağlıyorum yürek ve iman nasıl bir şeymiş...
29 Temmuz 2016 Cuma 11:45
Aferim TRT
 // uykucu
Gulben'in kocasini ise aldilar. Ama Gulben yine de kulliyeye gitmedi....
29 Temmuz 2016 Cuma 11:39
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler