YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan: PYD varsa biz yokuz
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ABD Başkan Yardımcısı Biden arasındaki görüşmenin detayları ortaya çıktı.
Erdoğan: PYD varsa biz yokuz
22 Eylül 2016 / 08:55 Güncelleme: 22 Eylül 2016 / 09:24

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden arasında gerçekleşen görüşmede FETÖ elebaşı Fethullah Gülen'in iadesi ve Suriye konusu görüşüldü. 

BİDEN: GÜLEN'LE İLGİLİ DAHA SOMUT VERİLER GELMEYE BAŞLADI

Görüşmede Joe Biden'ın Fetullah Gülen'in iadesiyle ilgili Türkiye'den ABD'ye daha somut veriler geldiğini söylediği öğrenildi. Görüşmede yer alan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Biden'a 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili yeni dosyalar iletti. 

ABD Başkan Yardımcısı, PKK'nın asker ve sivillere yönelik saldırılarını kınadı. İki ülke arasındaki stratejik ilişkinin önemli olduğunu vurguladı. Darbe girişimi konusunda desteğe hazır olduklarını ifade etti.

ERDOĞAN: PYD VARSA BİZ YOKUZ

Görüşmede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Biden'a PYD/YPG'nin yer alacağı Musul ve Rakka'ya yönelik bir operasyonda Türkiye'nin yer almayacağını belirttiği öğrenildi.

insanlık devlet adamı görsun.basın ö resmi.
 // hursit dilaver
yahu,ayıptır, bize yakışmaz, duşene vurulmaz falan deyıp te insanilik göstermeyin. BM deki ö tayyip beyin arkasına kaykılıp ta, önunde ikiye katlanmış BAYDIN BAŞTAŞIN fötösunu böl böl gösterin.bırakın taşbaşlar höplasın,öteki dingiller kafalarını istedikleri yere söksunlar.bırakın. araya da ecevitin careterle resmi ve eski yunan başbakanının merkelin falan yanında duruş resmini bulun da İNSANLIK DEVLET ADAMI GÖRSUN.bizim höduklerin bu resme siniri bözuluyör, bilirim ben önları.....
22 Eylül 2016 Perşembe 18:38
T
 // kısık ses
ALLAH YOLUNU AÇIK EYLESİN REİS!!!!!!!...
22 Eylül 2016 Perşembe 15:29
 // Rasim DUMAN
Ummet'in umidi ve medar-i iftihari Kahraman Cumhurbaskanimiz, Cenab-i ALLAH (C.C.) seni korusun ve hizmelerini daim kilsin insallah....
22 Eylül 2016 10:45
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler