YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan protestosu...
Başbakan Erdoğan'ın İstanbul Üniversitesi'nin açılış törenine katıldığı dakikalarda arka sokaklarda da olaylar vardı. Dağılmayan ve parasız eğitim talebinde bulunan bir gruba polisin müdahalesi sert oldu. Çıkan olaylarda 10 kişi gözaltına alındı.
Erdoğan protestosu...
12 Ekim 2011 / 14:40 Güncelleme: 12 Ekim 2011 / 14:42

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın İstanbul Üniversitesi akademik yılı açılış törenine katıldığı sırada ara sokakta bekleyen ve dağılmak istemeyen guruba polis müdahale etti. Gruptan yaklaşık 10 kişi gözaltına alındı. 

Başbakan Erdoğan, İstanbul Üniversitesi akademik yılı açılış törenine katıldı. Erdoğan'ın üniversiteye girişinin ardından kendilerine Gençlik Federasyonu adını veren grup,  Fen Fakültesi yakınında bir ara sokakta basın açıklaması yaptı. Parasız eğitim talebinde bulunan gurup, polisin tüm uyarısına rağmen açıklamanın ardından dağılmak istemedi. Dakikalarca polisle tartışan guruba polis müdahale etti. Çıkan arbedede yaklaşık 10 kişi gözaltına alındı. Şahıslar polis aracına bindirilerek, emniyete götürüldü.

Cihan

YAZIKLAR OLSUN ŞU GENÇLİĞİN HALİNE
 // HALİL ÖZDEMİR
YAZIKLAR OLSUN GENCECİK BEYİNLERE NELER YAPTIRIYORLAR DAHA İNSAN GİBİ DURUP DİNLEMEKTEN ACİZLER POLİS AMİRİ NE GÜZEL KONUŞUYOR AMA NE FAYDA KURMALI OYUNCAK GİBİLER.....
12 Ekim 2011 17:51
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler