YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan: Piyonların arkasındaki güçlerle mücadelemiz sürecek
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ahlaki ve insani hiçbir sınırı olmayan bu saldırıları gerçekleştiren piyonlarla ve onların arkasındaki güçlerle mücadelemizi her gün daha kararlı bir şekilde sürdüreceğiz" dedi.
Erdoğan: Piyonların arkasındaki güçlerle mücadelemiz sürecek
17 Şubat 2016 / 21:51 Güncelleme: 17 Şubat 2016 / 22:11

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'daki hain saldırı hakkında açıklamalarda bulundu. 

İşte Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları: 

Ahlaki ve insani hiçbir sınırı olmayan bu saldırıları gerçekleştiren piyonlarla ve onların arkasındaki güçlerle mücadelemizi her gün daha kararlı bir şekilde sürdüreceğiz.

Terör örgütlerini kullanarak ülkemiz ve milletimizi hedeflerinden uzaklaştırabileceklerini sananlar yanıldıklarını göreceklerdir. Her şehidimiz ve her gazimiz bu toprakların ilelebet vatanımız olduğunun, bayrağımızın inmeyeceğinin, ezanlarımızın susmayacağının, ülkemizin bölünmeyeceğinin, devletimizin yıkılmayacağının birer ispatıdır.

Birliğimize, beraberliğimize, geleceğimize yönelik olarak, sınırlarımız dışında ve içinde gerçekleşen saldırılara misliyle karşılık verme konusundaki kararlılığımız, bu tür eylemlerle daha da güçlenmektedir. Türkiye’nin, meşru müdafaa hakkını, her zaman, her yerde ve her durumda kullanmaktan çekinmeyeceği bilinmelidir.

 // fatih
Artık hainlerin ihanetlerinin bedelini ödemelerini istiyoruz. Beslemek istemiyoruz göz göre göre hainleri. Sert açıklamalar istemiyoruz sert yaptırımlar istiyoruz artık. OYLARIMIZIN KARŞILIĞINI iSTİYORUZ ARTIK!!!...
18 Şubat 2016 Perşembe 13:47
 // Rasim DUMAN
Kahraman Cumhurbaskanim, Malazgirt, Kosova, Nigbolu,Caldiran,Hacova,Plevne, Silistre,İskodra,Edirne, Galicya, Yemen, Canakkale'de bu aziz millet ne idi ise, bugun de odur elhamdulillah. Siz musterih olun, dualarimiz sizinle. Durmayin, yolunuza ayni celik irade ile devam edin insallah....
18 Şubat 2016 03:27
 // bdr
Dünyada meclisinde terörist besleyen ve ondan sonra dağlarda terörist arayan tek milleriz...
18 Şubat 2016 01:24
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler