YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan, pisti beğenmedi
Erdoğan, pisti beğenmedi
29 Nisan 2013 16:19
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, helikopterle geldiği Kızılcahamam'da pisti beğenmedi. Erdoğan, Kızılcahamam'a yeni bir helikopter pisti yapılmasını istedi.

Başbakan Erdoğan, bugün Kızılcahamam Asya Termal Tesisleri'nde AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı tarafından düzenlenen "İl ve İlçe Başkanları Teşkilat İçi Eğitim Programı"na katıldı. Erdoğan, Kızılcahamam'a Oba helikopteriyle geldi.

Asya Termal Tesisleri'nde helikopter pisti bulunmadığı için Kızılcahamam Akasya Termal Tatil Köyü önünde bulunan Akasya Caddesi'ne inen Başbakan Recep Tayyip, burada Kızılcahamam Kaymakamı Mustafa Çit ve MHP'li Belediye Başkanı Coşkun Ünal ile AK Partili yetkililer tarafından karşılandı. Helikopterin indiği pisti beğenmeyen Erdoğan, Kızılcahamam'dan ayrılırken, Kaymayak Mustafa Çit'e, pistin Asya Terma Tesislerine uzak olduğunu söyleyerek, Asya'nın da önüne böyle bir helikopter pisti yapılmasını istedi. Erdoğan'ın, pistin, AK Parti kampının başlayacağı Cuma gününe kadar yetişmesini istediği öğrenildi.

İHA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler